Sorte koje smiruju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Bok svima!
Ovako zanimaju me iskustva drugih sa sortama koje se medicinski mogu upotrebljavati kao anksiolitici tj. da ukljanjaju intrapsihičku napetost i tjeskobu.
Iz iskustva znam da nisu sve sorte jednake po učinku i vrlo mali broj njih zapravo smiruje kako spada.
U zadnje vrijeme sam pokušao zapaliti ali dobijem uvijek učinak da mi srce počne lupati, misli mi počnu lutati na sve strane, svijest počne ubrzavati i izgubim se u kojekakvim konceptima. Ne bude mi dobro par dana nakon upušavanja.
Istina, apstiniram već duže vrijeme od duvanja pa mi je tolerancija slaba.
Zanimaju me vaša iskustva koje sorte bi preporučili kao umirujuće.
Pod umirujuće ne smatram - zapalio sam i ne mogu se pomaknuti jer sam stoned do kosti, već da imaju učinak da si pod utjecajem ali bez "ubrzavajućih" karakteristika i bez toga da se odsjeku noge.
Po meni jedina takva sorta je Sadhu od Mandale koju su oni obustavili ali planiram je nabaviti jer sam našao dućan u kojem još ima Sadhu, ali me malo brine da li će uspješno izrasti u mojoj klimi bez da popljesnivi ili prije nego padne prvi mraz.
Isto tak Super Lemon Haze je imala kontemplativan učinak na mene.
Koje vi sorte smatrate da smiruju skroz?
boz :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
U zadnje vrijeme sam pokušao zapaliti ali dobijem uvijek učinak da mi srce počne lupati, misli mi počnu lutati na sve strane, svijest počne ubrzavati i izgubim se u kojekakvim konceptima
Ovo ti se događa u največoj mjeri zbog apstinencije. I idealan strein koji tražiš bi te mogao zgaziti jer...premalo duvaš:vb_kez:
Puno puta mi je trebalo da se na neki strain naviknem da mi ne bude "loše" kao šta opisuješ bar 10-15 dana(jedna navečer). Kad se nivelira tolerancija ugodnije je.
Od sorti...Automazar mi je bio nekako happy stoned:)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Ja bi ti preporucio Ganesh od Mandale...totalna pozitiva,cisti high..izbija minuse kao rukom.paranoja,tjeskoba,vrludanje misli.....kod Ganesh je nepoznanica
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
Delim misljenje sa Greenyem, i mislim da ce ti svaka sorta u principu pomoci ,samo moras da se naviknes.Moras da nadjes neki svoj ritam ,samotaj manje :)
Mada licno mislim da su za takva stanja kakva opisujes medical sorte najpogodnije.Zadnjih godinu dana kada sam bila u nekom svom najintezivnijem stanju nemira i zivotnog haosa imala sam na raspolaganju bluberi-haze i ww .Meni je widow odlicno odgovarao.Bluberi je isto bio ok al mi je ww pruzao mnogo bolje opustanje i mogucnost da se iskljucim i zaronim u svoje misli i napravim reda tamo ,cak i neke dogadjaje da pronovo prozivim i donesem nove zakljuce.
Stvar je u tome sto nesmes da se bojis svog uma ,svojih misli.Anksioznost koju osecas je rezultat tvog pogresnog razmisljanja a vutra ce to samo da potencira,na neki nacin te tera da se izboris sa tim.Moras vodit svoje misli nesmes dozvolit da lutaju.Kad zapalis i pocne da deluje, pozabavi se s onim sto te muci i pusti svoja osecanja,videces vremenom koliko ces ojacati kao osoba,meni je pomoglo mnogo i zato sad cenim dragu nam biljozu jos vise :)
jer nije stvar u tome zapaliti da bi se dva osecao bolje ,nego se u ta dva sata boriti sa uzrokom zasto se osecas lose.

svako dobro i pusa od jane :)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Hvala na odgovorima =) Stvar je u tome da nisam skoro cijelu godinu (od veljače) konzumirao i onda zapalim tu i tamo i odnese me ful visoko gdje su struje misli jake pa me provoza divlje hahah da se nakon toga danima skupljam i ostaje mi taj neki napeti osjećaj u glavi ali nakon par dana to popusti. Imam staža dosta godina, ali ne znam odakle se to odjednom pojavilo da ne djeluje više k'o prije i da me tak čudno voza... Pa onda mislim - treba mi neka sorta koja opušta. Sadhu je bila takva npr.
WW probao jednom i odvalila me skroz na skroz, nisam bio oduševljen. Bilo je preintenzivno :mrgreen:
Ganesh ne znam kak bi ispalo u outdooru, automazar zvuči interesantno.
Uglavnom treba mi medicina s više CBD-a, a manje THC-a koliko sam shvatio. ? Kad bi barem postojao neki proces da se ekstraktira samo CBD posebno... Navodno CBD.
Našao sam na Wikipediji o CBD-u da kaže "Medically, it has been shown to relieve convulsion, inflammation, anxiety, and nausea, as well as inhibit cancer cell growth. Recent studies have shown cannabidiol to be as effective as atypical antipsychotics in treating schizophrenia. Studies have also shown that it may relieve symptoms of dystonia."
peace
boz :sun2:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Bozga toplo preporučam neku cbdovku, ove 5-5 ili 6-6 su ti idealne, savršeno funkcioniraš :dada
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Blueberry bi bio idealan. Samo što je nemoguće nabaviti friško DJ Short sjeme. Možda možeš uzet od Dutch Passiona ,ako još imaju BB.
 
20.03.2012
41
63
18
48
Napadi panike , lupanje srca , misaoni tok ispresecan , 1000 misli juri brzinom svetlosti , nemogućnost da se smiriš i fokusiraš etc, etc..... Ja sam prvi put probao travu trećoj godini studija kada sam imao 23 godine , u to vreme sam izlazio svaki dan i rokao pivo umesto vode. Jednom prilikom sam pijan i posle neke frke koja mi se desila izduvao sam jedan joint sa namerom da se smirim. Ne da se nisam smirio nego sam završio u hitnoj gde su mi tresnuli nešto za smirenje i obaranje krvnog pritiska pošto sam u tom trenutku imao 175-110 i preko 100 otkucaja u minutu. Trebalo mi je baš dugo da se ofrkestim od te epizode...

Inače čitao sam Bozga šta ti se izdešavalo ranije . Tako da ako si u ***** (izvini na izrazu) a hoćeš da se opustiš uz malo vutre , uzmi što je manje moguće, dva dima neke dobre znaš i sam kako to ide ..........

Ja sad kad želim (za razliku od ranije) da se malo opustim prvo probam šta je u kesici , pa ako je nešto potentno , uzmem dva dima i nema zime . Kad me to pusti ako zaželim uzem još koji dim i to je to.

P.S.

Sviđa mi se forum , polako čitam teme u vezi indoor grow-a jer mi je preko glave da ja finansiram neke tamo dripce sa kojima ne želim da imam nikakvu vezu.