spajz na balkonu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

tipme

Aktivan Član
02.01.2006
51
0
0

molim za komentare
sta mislite koliko jos dana trebaju, sad im je 52 dan cvetanja.
na 3sliki na desnoj vidite ispod crvene taèke, šta je to? od èega?
molim za komentare
...znam, kvaliteta slika nija bas najbolja, prazne baterije pa nije flash radio :(
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
biljka prakticki umire, a nama je cilj ubrati je kad proizvodi i ima najvise kristala...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
SLO-Era je napisao(la):


ako vam pomogne sta

za poèetak možete naèi poveèalo/lupu, inaèer kod Kineza :D jeftino ono barem od x8.
Kasnije nabavite pocket mikroskop-nije skup
btw drug jer kupijo onaj deciji u trgovini sa igrackama i super je..za smešnu cenu
:D i tako èete taèno znati kad je za branje i koliko se namedila 8)
 

tipme

Aktivan Član
02.01.2006
51
0
0
pa da kažem još zadnji report kako i šta se je desilo sa bebicama.
na kratko da opišem situaciju kakva je bila:
12 bebica sam usadio u 12 kanti, svaka kanta 12l zemlje od toga 20% glinenih kuglica.
oko 2,5mes.veget. faze i oko 70 dana flow. faze.

zbog nekih glupih razloga je vege faza trajala 2,5m, i to je bilo previše, biljke su narastle neke èak i preko 2m, to znaèi da èak preko svjetla. više od metar od kante, nije ništa rastlo zato što nije moglo sunce da pronièe.
aja, prostor je velik 1,5m*1,5m
na tako mali prostor sam dao što više bebica, po logiki, više jih je više èeš dobiti :arrow: nije tako :!:
no na kraju sam dobio sve skupa 150g super robe, ubija pravo, miriši super, a 30g samog "puha"

tako da sve u svemu sam zadovoljan, no ciklus bi mogu biti èak i više nego mesec dana kraèi.
za drugi put ako budnem sadio da znam :)

no sad idem da igram malo pokar, tako mi je fino, im high :)
 

tipme

Aktivan Član
02.01.2006
51
0
0
aja, ako hoèe ko, može da dobije 150$ na partypoker account. neka pošalje PP. imaju neku promociju.

aja, šta se tièe bebica još, 2 od 12 su bile muško, na sreèu sam to brzo otkrio, hvala na slikama i šta se tièe cvetanja, jedan savjet sa moje strane: bolje jih je prije skinuti i staviti sušiti nego prekasno. ja sam svoje predugo pustio u flow. fazi.

zahvalio bi se svima na forumu, super ste bili, mnogo sam nauèio, i sad još više poštujem našu okolinu, narav, i sve ostale žive organizme :) stvarno hvala!

im so high! :D