Sta vozite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Losmi the Evel

Aktivan Član
10.07.2012
73
32
0
45
Ako ima pasioniranih ljubitelja automobila, molio bih Vas da napisete par reci sta od kola vozite a sta bi voleli da imate?
Ja vec 5 godina peglam Fiat Mareu karavan 1,9 JTD, a zaljubio sam se u Alfu 159 pa ako se desi da uleti neki vanredni kes, moracu da nadjem neku lepu...
:uhvacen
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
ja vozim opel astru, '95. godište, benzinac...to je jedino što znamo autu, a inače znam vozit, natočit gorivo i to je to...i nikad mi nisu bili jasni, nit će bit, likovi koji svršavaju na aute...malo mi se to i gadi, al ono...ko voli nek izvoli, svako ima nesto svoje što ga čini zadovoljnim :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
artistic je napisao(la):
ja vozim opel astru, '95. godište, benzinac...to je jedino što znamo autu, a inače znam vozit, natočit gorivo i to je to...i nikad mi nisu bili jasni, nit će bit, likovi koji svršavaju na aute...malo mi se to i gadi, al ono...ko voli nek izvoli, svako ima nesto svoje što ga čini zadovoljnim :)

Nikad mi nisu bili jasni likovi kojima se gadi nešto kod drugih osoba...
A pazi sad ovo, ti uživaš u slikanju, crtanju itd... pa se zapitaj malo, kako to da netko drugi uopće ne uživa tome. Ti si više kreativac, voliš neke "ne tehnićke" stvari i auto ti predstavlja sredstvo za doći od točke A do točke B. Meni automobil predstavlja daleko više od prijevoznog sredstva. Auto može biti praktićan, može biti totalno ne praktićan, neki su gadni za vidit, ali su zato kvalitetni, drugi možda nisu toliko kvalitetni, ali su zato ugodni oku... kužiš?
Evo, na primjer gore spomenuta Alfa je za moje standarde poluproizvod. Međutim, taj auto je umjetnićko djelo! Savršenstvo u pokretu, dok se kreće naravno :rofl:

Evo moje pilice iz luđih dana

slika-21917-2011-02-1296773379-default.jpg


Naravno, slika je s neta. Ne bih baš svoj auto stavljao tu :)

Sad vozim "švabskoga stojadina" :rofl: Truljavi Opel :icon_lol:

VenloNL je napisao(la):
14 godina stara talijanska srebrena strijela
icon_lol.gif
za koji km će imati 100 000:)

U sunce ti žarko, pa ja sam tolko za 2 god. natuko :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Do nedavno bila 3 auta u kuci Lada Niva 1.7 98g-Opel Vectra B 1.8 98g i Mercedes C 270 02g...mecan nedavno prodan (400 000 km na satu)..eto vectra i lada su još tu..kroz narednih par mjeseci se planira nesto još dovesti u dvorište Chevrolet Cruze vjerojatno...

Potpisujem zlo..sto je nekome smece drugom je zlato.....spomenuta alfa jest umjetnicko dijelo...nazalost i dalje je to samo fijat odnosno fijatov nuspodukt :vb_wave:...no o ukusima se ne raspravlja...jedno je sigurno kad uspijem dovesti Cruze u dvorište ima da spavam u njemu...obozavam sve sto može da se vozi

Ti zlo nemoj da kenjas po Opelu :konjo........... Mercedes je Mercedes a ostalo su auti....zivjeli
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Trenutno ne vozim ništa,biće...Imao Vectru i Ladu.

Možda će vam zvučati blesavo ali ja sam zaljubljen u Lade.Ova što sam ja imao,prešla 500000 km bez otvaranja motora i u jednom momentu samo stala,gotovo...
Ista ovaka bila i moja,Lajka lepa...
Auto koji pali na lepu reč.Sednem u Ladu,ključ u bravu,vrrrrrm,vrmmmm,vrmmmm,neće da upali.Ja kažem - Ajde Lajka molim te,koji ti je sad.Okrenem ključ,upali ko metak.
Jes da plastika unutra drnda na sve strane,navikne se vremenom.
Zahvalan auto,ne traži puno pažnje,jeftin za popravku.Rešio sam,kad skupim kintu,Lada-Niva,moj favorit.đ

 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma bio sam glup, znači nemam lock i uvijek je bajk kraj mene, osim kaj nije, jer sam ga 1 noć ostavio vani, u dvorištu kuće i naravno ***** ga odnjelo.
Tak da ovaj je stalno sad samnom, a imam i lock, samo što ni u to ne vjerujem.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Nista lock neznaci....bandi je to samo sekunda duze...meni su drpili 3mj starog Cannondale i jos ga imam 3mj.otplacivati,muka mi je
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
ford peške...a nekad se prebacim i na tabanusa :D .....tarki imaš onaj lock od sto eura.....dobiš 15-20 minuta ako izvadi majstor testeru :D
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.202
358
Da, da, dans se kradu bicikli vise nego auti...meni u dve g. ukrali tri, jedan jos nije bio ni slozen do kraja, glanz nov iz Peveca, nist posebno, otisla skuvat kavu i za tih par min nema ga vise, drugi mi nestao iz dvorista pod kljucem i zahaklan, jedan nestao iz centra grada pred policijom, a ovaj zadnji koji je fakat neugledan i jos ga imam...pijem kavu iza staklenih vrata i velim mom malom i najsladjem kumcetu, evo ide ti frend...dignem se ja da otvorim vrata...a ono klinac od 10, 11 godina taman ispeljava moj bike kroz vrtna vrata, a desetak metara dalje ekipica istih godinica gleda kaj mali radi...e da mi ga je bilo sustici, al culo me je pol tog tog kvarta....i sad se pitam kaj bi s tim mojim biciklom, nisu cigici, kom bi ga prodali, pa ja ga platila par stotina kuna......toliko i vrijedi ostavili bi ga par stotina m dalje, a ja bih ostala bez jos jednog...djecje dokazivanje ili sta je posrijedi.....???????