sto popiti prije pusenja da grlo neboli?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
mi smo prije imali briju da kada duvamo neku vutru koja grebe za grlo, uzmemo strepsils. i pomoglo je. barem mislim :icon_eek:
inache, i ja preferiram bongove
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
Bezze_Sa je napisao(la):
Nije ni čudo što te boli grlo .... :) heheheh :sun2::signs053::vb_wave:

ma neee... imamo sada neki bong od pola metra... monstrum ga nazvasmo... rijetko kad grlo jebe poslije njega... no međutim, prije smo imali neku minijaturu; to je vech bio problem ^^:smoke18:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Onda garant nije ista vuva.... mislim ta što "ne grebe" je sigurno neka "blaža" da se tako izrazim, što po manjem % thc-a, ili isto tako moze biti, da ista vuva, koja nije isto osusena da drukcije djeluje na grlo... (a napominjem ista vuva...) :sun2:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Mislim da postotak THC-a nema veze s drapanjem,je da dosta jakih indica drapa ali ne vjerujem da je izravno povezana kolicina THC-a u biljci.Razlikuje se od sorte do sorte i puno vise o tome jel osuseno kako treba.

Bilo koja ce trava prestati drapati,ovako-oguli narandju,izmrvi travu i pospi koru(iznutra),ostavi par minuta,istresi i motaj.Trava pokupi dovoljno vlage da ne drapa ali ne previše pa noramalno gori.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
DirtyDeeds je napisao(la):
Mislim da postotak THC-a nema veze s drapanjem,je da dosta jakih indica drapa ali ne vjerujem da je izravno povezana kolicina THC-a u biljci.Razlikuje se od sorte do sorte i puno vise o tome jel osuseno kako treba.

Bilo koja ce trava prestati drapati,ovako-oguli narandju,izmrvi travu i pospi koru(iznutra),ostavi par minuta,istresi i motaj.Trava pokupi dovoljno vlage da ne drapa ali ne previše pa noramalno gori.

To nije potrebno raditi.. sve sta napravis je uzmes jedan limun i citavoga stavis u vrecicu sa travom. Vrlo brzo vlagu iz limuna ce trava upiti i postati bolja i laksa za pusiti.
Inace puno je lakse izvadit limun iz vrecice nego oguljenu koru narance.
Takodjer se moze stavit i citava naranca, madarina itd.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ovako cim dobijes travu mozes pripremit za par minuta.A i bolje je da je trava sto vise suha ako ces ju cuvati duze vrijeme pa samo ovo napravis prije pusenja.Nije tesko okrenit koru narandje naopako.
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
DirtyDeeds je napisao(la):
Mislim da postotak THC-a nema veze s drapanjem,je da dosta jakih indica drapa ali ne vjerujem da je izravno povezana kolicina THC-a u biljci.Razlikuje se od sorte do sorte i puno vise o tome jel osuseno kako treba.

Bilo koja ce trava prestati drapati,ovako-oguli narandju,izmrvi travu i pospi koru(iznutra),ostavi par minuta,istresi i motaj.Trava pokupi dovoljno vlage da ne drapa ali ne previše pa noramalno gori.

zanimljivo....
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
grlo ne drapa thc nego biljni materijal sta izgara u procesu..

po tom kriteriju bi white widow bio nemoguc za pusit u usporedbi sa ulicnom vutrom na kojoj uopce nemos vidjet kristale, a bas je obrnuto.. ulicna vutra uopce ne prodje proces susenja pravilan u vecini slucajeva.. zato je losa za pusit.. moze posluzit za kolace, vaporizaciju i slicno..
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
elephant0r je napisao(la):
grlo ne drapa thc nego biljni materijal sta izgara u procesu..

po tom kriteriju bi white widow bio nemoguc za pusit u usporedbi sa ulicnom vutrom na kojoj uopce nemos vidjet kristale, a bas je obrnuto.. ulicna vutra uopce ne prodje proces susenja pravilan u vecini slucajeva.. zato je losa za pusit.. moze posluzit za kolace, vaporizaciju i slicno..

Pogresno sam se izrazio.... nisam mislio da ako biljka ima sto vise thc-a... nego o sušenju, jer ista vuva (isti npr: %THC-a) ako se puši ono taman kad je suha, znači ni previše a ni premalo (pa da ne moze fino goriti), da bolji ima rad, nego ISTA ta vuva koja je ono pravo osusena, iako cvjet... kad pocneš mrviti, sav se saspe u prasinu....
E to je fuj za pušiti.... ( a i takva vuva ima manje %thc-a garant)