Sve je to isto...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Evo još jedna: Cimanje

Cimanje (npr. kada nas nešto prestraši) Hebo te cinuo sam se ful kad mi je bojler explodirao :icon_lol:
Cimanje (u smislu kontaktirati/nazvat nekoga) Ej cimnem te na mob kad dođem doma
Cimanje (npr. kad nas policija kontrolira) Ma ovaj tjedan su me već dva puta panduri iscimali

...ima još varijacija al se trenutno ne mogu sjetit

E da...ima još i riječ "DOPALITI" u smilu doći ili otići negdje/od negdje pa tako postoje dvije verzije:

1. Dopalio sam na party i čvaknuo dva bona al mjuza je bila ful tapija i svi su nešto brijali, a bilo je i onih koji su kljucali i zato sam zato cimnuo frenda na mob da odemo u štek spaliti nekog skunka. Ma zajebi vutru skunk je bolji :D

2. Sjedimo mi tako u parku i brijemo nešto kad odjednom nas panduri iscimaju. Vidjeli su da nemamo ništa pa su istapijarili na brzinu i otpalili ća. A šta ćeš, nisu oni krivi što su zabrijali bez veze. Ajmo mi cimnut nekoga da nam dofura skunka...ej al čekaj nemam love jer sam sve s***********o na bon (eee sad si vi mislite dal za mob ili :D)

:eek:hno:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
koliko je mene cane prosvjetlio i ako se dobro sjecam Tapija je iz bosne tamo dole i oznacava bas to sto si ti rekao. on me iznenandio jednom prilikom kada je upotrijebio tu rijec a ja mislila da je iz ovih mojih krajeva, pa reko nije i pojasnio mi sve :) a kod nas ima puno ljudi iz bosne sto dolaze raditi pa nije ni cudo sto smo im to ukrali :)