Termalne kamere na helihopterima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

piton

Banned
Banovan
01.12.2015
44
21
8
Bok ljudi ali rekao mi je prijatelj informaciju da nasa policija u RH ima nekakve termalne kamere i da sa time iz helihoptera gledaju izvore topline u stanovima..itd
Ugl. mene zanima jel to mit ili istina posto živim u većem gradu u HR di znaju prolaziti helihopteri..a nebi bas želio "past" na taj način..
I grow box mi je u podkrovlju tako da ako bi prolazili sa helicem mozda bi i uslikali nesto..
Oprostite ako je pitanje glupo al evo kopka me to i morao sam pitati is vlastite sigurnosti ako razumijete :) .
 
12.07.2015
17
18
3
33
Nisu ako na tavanu imas 100 biljaka i 25 lampi od 400/600w;)
na koji nacin onda pretrazuju s obzirom da traze sa helikopterom a ne sa skuterom?msm helikopter trosi dosta a nasumicno trazenje nema smisla,mozda grijesim al mislim da policija na Balkanu nije toliko napredovala,mislim da se drze dojava,drukera itd...
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ja bi ovu temu ne u koš....nego na deponi odmah :D
Stvarno bedastoće i bespotrebno se širi paranoja.
Onaj ko uzgaja par biljčica,neće ga tražiti sigurno.
A ostalima niti nije mjesto na ovom forumu ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ima i helića sa nosevima koji njuše vutru. To su više manje surle, ko od slona, kažu da nanjuši i posađenu sjemenku, nije se za zezat s njima. E da, vele da su to termalne surle, neki high-tech iz đure đakovića, vrag bi ga znao
2i8d4ao.gif
.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
a zipa ovo

Thieves using heat-detecting £60 drones bought from supermarkets to spot cannabis farms - then break in to steal the drugs
  • Thieves are modifying the drones by attaching infra-red cameras
  • They can monitor the camera images on an iPad
  • Cannabis farms give out heat, meaning the cameras can pick them up
  • The criminals then rob the drug dens and sell the cannabis themselves
By Sam Creighton for the Daily Mail

PUBLISHED: 15:34 GMT, 17 April 2014 | UPDATED: 16:53 GMT, 17 April 2014
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.