Think Different Auto 140W Led - by MarcoPolo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Pozdrav ekipa,
u zadnje vrijeme rijetko svratim, pa evo da se nekako iskupim, otvaram dnevnik ;-)
Kao što se i vidi u naslovu radi se o Think Different automatik sorti od Dutch Passiona, dvije malene pokraj nje su također TD i spremaju se za outdoor. Za jedno 3-4 dana mislim da će bit spremne za van i box ostaje slobodan tako da će se konačno moći raširiti u svim smjerovima. Niknula je 18.4., znači danas broji 36 dan od sjemena. Počela je cvjetati negdje krajem trećeg tjedna, nisam vodio evidenciju pa neznam točno datum...dakle cvjeta otprilike dva tjedna

Box je dimenzija 40x40x70

Svjetlo je 140W LED panel (kombinacija crvenih i warmwhite) , driver ima regulaciju napona




Upuh je pasivan, a ispuh cijevni fi 100 kupaonski vent sa regulacijom okretaja. Na panelu visi manji pc vent da mješa zrak po boxu i puše po vrhovima.



Zemlja Terra Magma sa dodatkom stiropora

Prehrana: Hesi Bloom i Phosfor+, u vegetaciji nisu gnojene (dodao jednom root), u cvjetanju bloom svako zalijevanje...početkom 6 mj. dodajem i fosfor

Posude su 7 litara, mogla je i veća al nisam smio zbog ove dvije male.


Par slika...nisam baš nešto bio ažuran sa slikanjem, uglavnom slike sa početka i nove od jučer...između toga dani LST-a :)




Sa LST-om je bilo puno problema jer grane su dosta kratke, sa malim razmacima i vrlo nezgodne za savijanje ali nekako sam je uspio ukrotiti. Možda sam je trebao pustiti da se malo izduži, ovo mi je prvi automatic pa se još učim. Ovako sam je skroz polegnuo, držim je pod uzdama. Zalijevam svaka 4 dana, bloom svako zalijevanje i ne vidim da joj smeta. Kad počne preskačem prehranu i zalijevam običnom vodom. Zasad je ok. Režim svjetla je 20/4

Toliko za sada :smoking-banana-smiley-emoticon:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
he he...mislis da je pustim malo? a neću još, mislio sam kod iduće prehrane odvezat je i ostavit tako 2 dana da se ponovno formira pa onda opet vezanje...s/m :)

opa znaš kako je, ne moram ti nista govorit...evo nastojat ću da ne pregnojim :)
cudno mi je ovo kad nema vege...u vegi mogu petljat kolko hoću i kad nešto zajebem stignem ispravit...ovako se ni grane nisu stigle rastegnut i opa već cvjetanje

stipe...tu sam nešto pisao o panelu...uglavnom to je taj isti
https://vutra.org/topic/11248-led-grow-box-ne%C5%A1to-kao-tutorial/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Otvorim forum i ugodno se iznenadih...
Jednica ćim je izbacila listić, već si je poćeo mućit i pigat, samo ti to ukroti inaće je za tren na panelu.
Baš me zanima kako će tebi odraditi crvene ledice fazu cvijetanja?
Vjerujem da ćeš rasturit, sretno!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MarcoPolo

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Ugodno se iznenadio kad sam vidio naslov teme, grow s automatikom pod LED rasvjetom i to jos s 10w chipovima (ako se nevaram), bas ono sto me zanima i sto mi je u planu... :icon_biggrin:
Sretno s growom i svakako pratim zbog vec navedenog :thumb: !!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MarcoPolo

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
vrijeme za update...svašta mi se događa u životu pa nisam baš ažuran, prvo slike otprije 2 tjedna, a zadnje 2 slike su sadašnje stanje. Mislim je sutra prekosutra flushati i onda jedno 10 dana na čistoj vodi i kraj.











Ove dvije vani se isto dobro drže, jedna je prilično napredna (slike otprije cca 20tak dana)





i prije par dana, drugu nisam uspio naći po mraku. Inače sve tri stare su u razmaku od 10 dana.