LED Indoor-Triple G & HulkBerry Auto 24.1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.05.2017
50
155
33
34
@beštija se tiče mirisom sam se dobro osigural,nadam se da funkcionira :)
Imam 5 Young living difozora u stanu,svaki u jednom kutu :D ajde da i to zreklamiramo,ulja na prirodnoj bazi ma ludilo što sve ima ;PPogledajte prilog 497934
I ovo je taj neutralizator,čitao sam recenzije i tip napiše kao juhuhu konačno može netko od familije kod mene u posjetu nakon dužeg vremena hahaha odma se narucuje xd,dobro mene zbog fam.ne jebe nego moram si bit dobar s susedom,pa da ja njoj stavim lisice :D i deriii :)))

Ugodna večer ;)
1000023705.jpg
Zaboravi stavit neutralizator mirisa
@beštija se tiče mirisom sam se dobro osigural,nadam se da funkcionira :)
Imam 5 Young living difozora u stanu,svaki u jednom kutu :D ajde da i to zreklamiramo,ulja na prirodnoj bazi ma ludilo što sve ima ;PPogledajte prilog 497934
I ovo je taj neutralizator,čitao sam recenzije i tip napiše kao juhuhu konačno može netko od familije kod mene u posjetu nakon dužeg vremena hahaha odma se narucuje xd,dobro mene zbog fam.ne jebe nego moram si bit dobar s susedom,pa da ja njoj stavim lisice :D i deriii :)))

Ugodna večer ;)
Zaboravio stavit taj neutralizat mirisa :)
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.906
256
Ne pomaže to bez filtera :)
99% tih 'neutralizatora' zapravo samo maskira miris, ne neutrališu.. to je super kad imaš već karbon filter, pa kao dodatna sigurnost ali ne znam baš solo koliko će ti pomoći. Pojedini kultivari se osete ulicu dalje, ne šalim se, miris je težak i ide u talasima :)
Bolje se ti osiguraj i filterom, najgore je da ga juriš kad počne da miriše - jer onda ne staje, miriše 24/7 :)
A i baci pogled na indoor dnevnike, nema ih mnogo bez filtera, ako uopšte :D
 
08.05.2017
50
155
33
34
@Wendigo ma nije bed,(i taj lavander sigurbo boljebod ovog kaj ja koristim)(opce me sram pričat o tome :DD ) nego me počela panika hvatat,reko di sam opet kaj sjebo hahaha ;P odma idem sve kontrolirati..,da pogledao sam par dvevnika-stvarno su odlični, kaj svega ima..ludilo
Još inače nisam položio taj ispit na tom filteru il kak god se to zvalo :)))
Ajde da sad i to odradimo :
20240206_015135.jpg
(Moj box ima cca. 87m2) 50x50x170dimenzija
Kako se ova desna strana stavi
Ja brijem da ako je npr box 90m2 računamo
-Onda se to dvoje zbraja?tj. Minimum ovaj gore desno mu stavim ajde na 20%(i to je onda brzina kojom on stalno radi)
-A maximum (90-20=70) stavim na 70% i kad se temperatura popne više od zadanog(25) onda ga on pali na tih min+max=90m2

Ili tako-ili kako? ;D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
08.05.2017
50
155
33
34
Pozdrav braćo i sestre:)

9.2 update Triple G

5.2(12.dan) G-ospodin Triple bio nekakav bez volje,tužna vrba :Dodma me zbedira i puknem joj malo sedativa za konje Voodoo Juice ...i u nastavku pogledajte ;P
1000023861.jpg

6.2(12.dan) Malo smo si zaplesali :)))
1000023858.jpg
Oboje sretni:D
Sljedeći dan ostavili da se odmori i zalijevanje vodom

7.2(13.dan) Selidba u 11l teglu
Lagano pripreme

1000024122.jpg
Stavio sam na dno tegle 2cm,u slučaju..da...:D znate već..
Premjestio sam Triple G u završno teglu od 11l
Prošlo je sve fino i glatko ;) slika-dokazi:nepotrebno:)

9.2(15.dan) (sutra nam dolazi društvo- Gorilla Auto i rezerva HulkBerry ;))

A sad....evo mog ljepotana
1000024115.jpg
1000024042.jpg

A sutra počinjemo s novim automatom-stižu Gorilla i HulkBerry-koju da stavim? :D

(još se dvoumim da idem bržim postupkom iz čašice,vata pa tegla,il da ponovim postupak i ispravim greške što su bile kod HulkBerry-a,staviti u kokos i čekati)
HVALA na odgovorima,savjetima i Vašem vremenu;)

Pozdrav :)
 

Prilozi

  • 1000024042.jpg
    1000024042.jpg
    525 KB · Pregleda: 4
Poslednja izmena:

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.906
256
Sve super, samo rokaj!
To što si stavio na dno - pretpostavljam glinene kuglice - to se više ne radi, da znaš :) mislim, kontraproduktivno je - ukratko, a odlično objašnjeno ovde (1:01)


(sorry za spam)
Nekad se tako radilo, ali nekad se svašta nešto radilo, šta ćeš :D nije da će to sad nešto drastično da ti smeta, ne bi trebalo po mom mišljenju, ali svakako ne doprinosi onom čemu je namenjeno - bolja drenaža :)
Da znaš za ubuduće ako ništa drugo

Super je to sve, samo piči :)
 
08.05.2017
50
155
33
34
@Wendigo aaa hvala ti, to je ta naša ura hahaha,ja baš zgasil :D i gotovo za dns xd
Ma nagledao sam se svakojakih videa,full nabrijan hahah,a dobro bude se ostatak negde drugdje iskoristil ;)
Nego sad za ove dvije-da se puno ne raspravlja mislim da budem oba dvije stavil ;P
 
08.05.2017
50
155
33
34
Ja dns čistim box,na radnoj temperaturi vec :D i onak hahaha slučajno s nosom prođem pored nje i wtf nešto mi zamirisalo :)) naježio sam se ko mačak :D u uvalio nos u nju,,ma ludiiiilo
Uživaj frende i samo se sladi ;P
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Wendigo
08.05.2017
50
155
33
34
22.2 (02:22) update

1000008550.jpg

Evo jednom u kompletu
Temperaturu održavam od 22-25
Vlaga 40-50%
Led 150W stavio s 75 na 80%
(Sljedeći put idem ispočetka sa 80% svjetla)
Na početku je bila riječ samo 2 komada,i sad evo trojice :D
A sad malo kad pogledam ovaj set i ovog Triple G-a,uuuh bit će tijesno :D

22.2(28.dan) Triple G
Trenutno oko 1 - 1,5l vode kroz dan
1000008545.jpg

1000008542.jpg

Pred 4 dana sam ga malo predoziro,to je bilo drugi put(u razmaku od 3dana)kako sam mu dao Juice-mješao ga 1ml na 1l vode,sa time ga zaliao i još na to pola litre čiste vode.Na par lista se pojavilo žuto na špicama i od onda samo voda :D kroz dan ju znam par puta sa"maglom"osvježit da se joj ispričam :)
Svjetlo na 30cm razmaka
Evo pacijenta :D pa samo ti rokaj :)))
1000008478.jpg 1000008477.jpg

22.2 HulkBerry (6.dan)


1000008543.jpg

Gorilla(6.dan)
1000008544.jpg
Držao sam ih prva 3dana u malom boxu,zbog vlege,temp. i jacine svjetla.Nakon 3 dana izbacio sam ih van na svjetlo.Danas(6.dan) sam ih podigao,trenutno su na cca.60cm od svjetla,sljedeći dan idu na 40 ili 30cm i onda ih spuštam kako rastu.

I za kraj... :D
došlo mi do frke-kasno paljenje...sad pošto je to razlika 3tj između njih-Triple G kad bude gotov,treba na sušenje(koje je bilo planirano u istom boxu)
A sad budem imal još ova 2kom koja ne budu gotova..Imate možda neku ideju za skemijat il da jednostavno uzmem neki mali box namijenjen za sušenje i možda kad budem nove stavljal.A i opet mi treba nutra filter,i,i.pa ti sad vidi :D

Veliki pozdrav ;)
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
792
5.535
233
Dalmacija
Po meni mali tent za susenje je najbolja opcija.
Eno meni se lavender susi upravo u jednom takvom, mali filter mali tt 100 vent da vuce zrak kroz boks, dole na suprotnoj strani od venta pasivni ulaz za zrak. Kraj pasivnog ulaza za zrak je ovlazivac zraka od 6litara a u tentu su mjeraci vlage i temp. Da se moram kladit sad u ovom momentu kladio bi se jer su parametri zakucani, temp je 18-19 a vlaga 59-62%. Vec znam podesit sve da drzi te vrijednoti konstantno. Vise tako vec peti dan da ih nisam ni otvorio. Samo provirim kroz plasticni prozorcic i to je to. Visit ce tako nekih 10 dana. Sto sporije susenje - to bolje.
 
08.05.2017
50
155
33
34
Ima još nešto zanimljivo.Pošto radim prvi put,i prvi put koristim onu nabrijanu :D zemlju.
(HulkBerry & Gorilla)
Ovaj put sam sjeme stavio u času vode,počekao klicu i stavio ih u 1l platnenu teglu s tom zemljom.Hulk je za 2 dana došao van,Gorilla treceg dan,bez ikakvih problema.Dogodilo se sljedeće-na Hulku su dva listića na špicama dobila žuto 1000008727.jpg
Vode su dobile i jedna i druga isto i nisu bile prezalivene.
Mislio sam da im je ipak ta zemlja možda prejaka za prva 2-3 tjedna.Ali opet...da je zemlja prejaka onda bi se to isto dogodilo i na Gorilli...ili je jednostavno Hulk tak osljetljivi(jer sam i prvog pokušaja imao probleme s njim i na kraju ga bacio)ovo sad drugi pokušaj i opet zajebava al puno bolje izgleda nego prvi put :)
Pošto još imam dosta te zemlje i u drugome growu ju namjeravam koristiti uz Voodoo Juice i Big Bud.I to opet moram biti jako oprezan pošto ta zemlja već ima to nešto svašta nutra.
Sljedeći grow za prva 2tj stavljam u čašicu i obična zemlja bez preparata,nakon toga u teglu i tu nabrijanu :D zemlju
Vaše mišljenje-što se dogodilo s Hulkom?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dipsy

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
885
4.543
163
Thiaoouba Prophecy
Jaka zemlja pecnula je..
Nekim je jaka nekim nije.
Sledeći put uzmi light mix tipa Biobizz..
Mala je to biljka da zaljevaš čitav pot, treba samo malo okolo. Kad zaliješ puno odma se više i đubriva u zemlji oslobađa, sačekaj sad malo da se zemlja posuši.
Ja bez light mix ne startam :D
Trgnut će se ona...:thumb:
 
08.05.2017
50
155
33
34
Pozdrav ekipa,evo me s malo zakašnjenja

6.3 update
Triple G(41.dan)
1000009834.jpg
Kao što se vidi na listovima,imao sam malih poteškoća,što se točno dogodilo-neznam..ali pretpostavljam da sam ja ujebo s dodavanjem Voodoo Juice.Pošto mi je u dućanu rečeno da zemlji nije potrebno ništa dodavati-samo zaljevati vodom! Po preporuci sam uzeo Juice i na kraju pameti da bi joj to moglo naštetiti.U subotu sam imao neku katastrofu u boxu te joj dao Juice..ponedjeljak idem mjeriti Ph zemlje(s tim da je rečeno da ne treba ništa mjeriti)i pokaže mi 10,2-sto je previše.Odma test-uzmem posudicu,stavim svježu zemlju,dodam vode i ostavim..idem mjeriti poslje,pokaže mi 7,0...znači da nije problem u zemlji nego postoji mogućnost da sam s Juice zajebo-nije bilo potrebno.
Dalje zaljevam samo vodom i u petak budem opet provjeril Ph zemlje.
1000009835.jpg

HulkBerry (20.dan)
1000009831.jpg

Gorilla (20.dan)
1000009832.jpg

Mlade se dobro drže,primjeti se razlika sad one u 20.danu i prva što je bila TripleG,ove dvije mi puno bolje,veće i jače djeluju.I da naručio sam 80x80x180 jer bude uskoro potreba za selidbu u veći prostor ;)
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.906
256
Voodoo juice nije 10000000000000000%. :)
To su korisne bakterije koje pomažu korenu, nikakvih problema ne možeš imati sa tim, sve i da stavljaš pet puta veće doze, niti utiče na ph
Haj polako samo, i bez pretpostavki pogrešnih, i ništa napamet :)
Retki su supstrati (za kanabis) gde samo posadiš i zalivaš vodom. Videćeš i kod pro growera (baci pogled na Mr.Kanuck na YouTube, on radi slično), uvek dodaju i amendments u cvetanju, prosto mora tako, razlikuje se potreba biljke, a i kanabis srče k'o lud ako mu omogućiš uslove
Meni najviše deluje kao da je povukla sve iz zemlje, i ulazi u fejd pre vremena.
Sa druge strane, sami vrhovi listova pokazuju nutrijent burn, I to me buni sad, tako da je moguće da grešim jer sa treće strane -
Tek sam ustao i obnevideo sam :D videćemo kad se uozbiljim, ili ako neki drugi kolega baci koju pametnu :)
Ono što znam 100% - nije voodoo juice, ali isto tako, ne moraš ga više davati, to ide u seedling fazi i prvih par nedelja tranzicije u cvetanje

Sretno do kraja!
 
Poslednja izmena: