Think Different, Northern Light auto, Jack Herer, Ganesh [out '13]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.896
1.098
Trøndelag
evo krencem sa novom outdoor pricom,ove godine sam uzeo dvije auto sorte i jednu regular. poucen proslogodinjim iskustvom
ove godine sam pripremio sajt prije zelenila i ustedio si 90% posla. nisam imao u planu kopati rupe i stavljati kupovnu zemlju
(zemljiste na kojem sadim je dosta kvalitetno),ali posto mi je ostalo 30ak litara terra magme odlucio sam to raspodjeliti u 5 rupa
i na taj nacin omoguciti biljozama laksi start dok ne stasaju kako treba. gnojiva koja cu korisiti tijekom growa su plantela list
za vegetaciu a za cvjetanje hesi bloom complex i phosphorus plus. od treninga cu korisiti toping (i to bar dva puta) za jack herer,
na autosima necu raditi nista. sjemenke sam danas stavio direktno u zemlju i ocekujem da ce otprilike za tjedan dana izaci iz zemlje,a
plan za prebacivanje na sajt je tamo iza prvog maja kada navrse dva tjedna.




sjeme:

-- 2x Think Different (dutch passion)


-- 2x Northern Light (royal queen seeds)


-- 1x Jack Herer (greenhouse seeds)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.896
1.098
Trøndelag
metalmaniac je napisao(la):
me like!

ja za nekih mjesec dana krećem sa think different i auto jack (paradise seeds) vani pa ćemo moći uspoređivati... :)

odlicno :) plan mi je sljedeci: hocu da bar jedan think different da svoj maksimum,znaci 250gr/plant kako oni kazu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gardener

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
svima nam je zapala za oko ta prica automatik 250-300gr biljka,po meni je fora za tu kolicini potrefiti fotoperiod koji joj najvise odgovara,ne bi bilo lose da si posejao think sa dvadesetak dana razlike al nema veze nadam se detaljnom dnevniku i da pokazes tim holandjanima kako moze i 500 grama po biljci,znas kad sam osetio da se spremas za vrhunski outdor,a zli retko gresi.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.896
1.098
Trøndelag
zli.azra je napisao(la):
svima nam je zapala za oko ta prica automatik 250-300gr biljka,po meni je fora za tu kolicini potrefiti fotoperiod koji joj najvise odgovara,ne bi bilo lose da si posejao think sa dvadesetak dana razlike al nema veze nadam se detaljnom dnevniku i da pokazes tim holandjanima kako moze i 500 grama po biljci,znas kad sam osetio da se spremas za vrhunski outdor,a zli retko gresi.
e vidis i na to sam mislio :) za nekih mjesec dana cu posijati jos dvije preostale sjemenke (kupljeni paketi po 3komada) think different i northern light pa cu ih usporediti sta im najbolje pase,ostalo mi je jos 4 sjemenke jack herera ali nemam kud sa njima a i bilo bi previse,nek stoje za nagodinu a mozda ih i poklonim nekome.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
Seymour iz foruma autoflowering.net je dobio 356 grama po jednoj biljci (LED hydroponic), znači vani u zemlji bi uz dobro vrijeme moglo bez problema 250....
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.896
1.098
Trøndelag
metalmaniac je napisao(la):
Seymour iz foruma autoflowering.net je dobio 356 grama po jednoj biljci (LED hydroponic), znači vani u zemlji bi uz dobro vrijeme moglo bez problema 250....

aha pregledao sam njegov dnevnik,cista perverzija,imas na icmag od dr_sam outdoor grow,on je dobio 120gr/stabljika ali je imao 49 biljki pa racunam da nije stigao to sve adekvatno popratiti,vidi se po slikama da su bacene u neku divljinu u 20 galona pitare.
 

deep

Aktivan Član
03.11.2011
74
27
18
32
12. Dimenzija
lijepa ce to sumica bit :)
vec ih vidim tamo u 6.-7. mjesecu kak ce zazelenit krajolik :D
sretno ti bilo i puno :sun2: ti zelim

ps. evo dobrovoljno se javljam za jednog dzekija da te ne zulja godinu dana hahah :popworm:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
odlično, idemo vanka krenulo sunašce i ja cu uskoro indoor je rastu a outdoor ide uskoro da dobijem na kolicini.......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija
21.03.2013
4
1
0
35
sretno buraz :vb_wave: ,


a ja sam na nasim sjemenkama al sam sezajebo ove godine,vani ih izbacio prije mjesec dana sigurno,jos niti jedna nije nikla,a sumnjam i da ce niknuti,mnogo je kise bilo a sunca nimalo,mislim da me je to jebalo.

Al ima sjemenki fala bogu :bananica
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
oooo bestija se vraca u outdoor igru... very najs :D
bas me zanima sta ce biti :)))
sretno bestija !!

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija
22.05.2012
3
3
0
41
Svi smo se nalozili na taj Think Different. :) Ja cu biti srecan i da imam 100-150 gr bar na jednoj biljci :) Ja sam uzeo manje pakovanje od 3 semenke i jedna je na klijanju jedan dan i jako sam nestrpljiv. Zajedno sa tom jednom TD je i 6 semenki NL Auto GHS na klijanju i ostalo mi je jos 4 NL i 2 TD semenke. Kada to bude gotovo u julu postavicu slicice pa da uporedjujemo i tu me najvise interesuje NL posto su nam razlicite seed banke.
Bestijo zelim ti srecu!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Sretno, ja cu isto odradit out ove godine, sajt vec nađen, super siguran, sunca cijeli dan, planiram 3-4 automatica stavit...


Pratim i sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.