Transparentne rizle

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.04.2007
6
0
0
44
E, kontaktirali me ljudi iz Alede kojima sam pisao za rizle da ih pitam gde ih ima u okruzenju i pitali me da im posaljem ime firme i koliko bih uzeo za pocetak, kao neka probne tura. Dajte ljudi, ajde da napravimo neki biznis, jel ima neko neku firmu da valjamo ove rizle. Pouzdano znam da bi isle ko lude.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
bilo koja firma koja proizvodi odredjen proizvod biće zainteresovana za trgovinu
tako da nije problem stupiti u kontakt,treba uvesti pa ispitivanje na hemiskom institutu
pa odobrenje zdravstvene organizacije pa.....
tako da ti nije problem...
 
07.11.2006
42
0
0
ja ih kupila prije neki dan....jebeno su dobre!!!u zg-u u smartshopu i to za 10kn
defakto neunistive od 100% celuloze
svakako preporucujem
 
21.01.2006
32
1
0
www.kuliranje.net
Problem uvoza direktno od njih je sledeci: GRANICA :D lol...
Ne samo sto ce da ti udare 8% carinu i 18% pdv, nego ce te terati da radis atest. Drugim recima, mnogo para i mnogo vremena. A uostalom, oni ti nece prodavati po 50 pakovanja, vec po 500 pakovanja od 40 komada.
Ja sada pregovaram da uvezem (na crno) jedne druge, takodje transparente rizle. Jeftinije su dosta. Znaci kostale bi oko 150 dinara pakovanje. Sto je razumna cena sobzirom da su i ona otprilike duplo skuplje od obicnih. Obavesticu vas kada bude bilo. Slacu na kucnu adresu. To nije prob :)
Sta vise, razmisljam se da puknem jedno 200-300 eura da otvorim mini online shop za takve stvari. Poceo bih sa rizlama, pa pajpovi, pa bongovi... da se to lagano siri...

p.s. Transparente rizle bi trebalo da mi stignu za oko mesec dana. Tako da cete tada moci da ih dobijete :) Ukoliko zelite, naravno...
 
07.11.2006
42
0
0
po cemu si to zakljucio...kakav okus...pa pusio si iz ciste celuloze
mozda si zafisto u glavi jer izgledaju siteticno/plasticno ;-)
 

ljubisha_samardzic

Aktivan Član
06.02.2007
67
7
0
70
www.google.com
Beograd, zgrada "Beogradjanka", Prizemlje


200 dinara

box_kingsize.jpg


http://www.aleda.com.br/en_folha
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ok su za nekad zapalit...ali su premale (mi smo spajali 2 po duzini pa je puno bolje-a to je lako izvest jer se ljepi di polizes.....) bolesno izgleda, ko da pusis plastiku a mirise na papir...
 
11.05.2007
3
0
0
43
Schlomo je napisao(la):
Bas sam tutlek, nisam stavio nijednu fotografiju tih rizli u akciji.
Pa evo da ispravim nepravdu, prilazem par fotki.
Malo sam demonstrirao najvecu prednost ovih rizli a to je da su prakticki neunistive.
Znaci kad smotate joint, najednostavniji nacin da ga se riješite je da ga popušite:)
joint mozete zgnjeciti i nagurati negdje u hlace, i mislim da ce tamo ostat cijeli sve dok nebude pogodan trenutak za pusenje. Malo s prstima poravnat i to je to.
Zadnja fotka je joint, nakon svih mogucih gnjecenja.


Uh , jointi stvarno odlicno izgledaju u njima .. Steta sto kad nas nema kupiti , ostaje nam king size rizla :D