Trava i tablete (ne illegalne )

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.01.2011
5
0
0
33
imao sam problema sa srcem (aritmija neka )
i radio sam neke pretrage nista srasno... al' dali su mi godinu dana da pijem corvitol (50 mg to su neke tablete koje regulisu rad srca, ja mislim )

Ugl. pitanje je smijem li ja koristiti travu i te tablete ?
a poznato je isto tako da trava ubrzava rad srca (bar meni, i to me malo prepadne )
je li se samo meni to desava i je li opasno onda ? :)

hvala, sry ako je postavio neku slicnu temu
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
"THC also acts as a smooth-muscle relaxant, relaxing the walls of the arteries, which can result in lower blood pressure and increased blood flow to the tissues"

"in long-term heavy users of cannabis, marihuana has no significant effect on myocardial contractility independent of its effect on heart rate."


Svagdje sam cito da su kanabinoidi jako dobri za srce i cijeli kardiovaskularni sustav, tako da sumnjam da moze bit lose.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Trebalo bi neku opuštajuću vrstu, neku Indicu koja tako djeluje i nema ubrzavanja srca. Vrste poput Sadhu, Bubblegum, Blueberry i slično...
boz
:sun2:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
pa brate nebi trebao uopste da konzumiras vutricu igras se vatrom.dali pusis cigare ako da bacaj to smece sto pre!!!!
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Corvitol (metoprolol tartarat) je selektivni beta blokator...trava neće škoditi, ali nemoj ni pod tačkom razno da naglo prekineš terapiju...
 
17.01.2011
5
0
0
33
hvala vam na odgvorima :)
ne brini necu prestati piti na svoju ruku corvitol to cu cekati doktora da mi "ukine"
pio sam alkohol i tablete ove jednom, ako moze alkohol moze i biljka :))
hvala vam jos jednom ^^

ako imate jos savjeta podjeliti :D

ps. zivim u BIH ovdje je veoma nekvalitetna trava :(
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Imam ti ja savjet. Ako ne poslusas, onda si ili glup ili lud.



Ako ne znas koju vrstu trave pusis i da li ona ima dokazane smetnje za srce ili ne, svakom frulom riskiras zdravlje i zivot.
Mogu pretpostaviti da ne znas jer da znas onda ne bi pitao. Znaci, savjet: prestani pusit travu osim ako ne nades neku za koju pouzdano znas da nije losa ili je cak dobra za srce.

Sve ostalo su ludosti.