trazim pomoc za prijatelja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.08.2008
13
0
1
46
Sad cu zalijepiti text koji mi je frend poslao i trazi savjet.
Radio sam sve. krv. kt,magnetnu,triobiopsiju brisa i limfografiju timusa i ždrijela.Dijagnoza je limfadenitis. Sumnjaju na hočkinov limfom ali nalaz biopsije nije pozitivan.Jedan marker je na granici a drugi je dobar.Nema malignog limfogranuloma ali sekret je lošiji pa zato moram obaviti opet punkciju.Nema prisustva tumorske mase ali doktor sumnja da se radi o anemičnom lifomu koji nije maligan ali može da bude.Ipak sam,da kažem na vrijeme obavio pretrage.Dobio sam doxilil i hidantio,terapija traje 14 dana pa onda vidjet ćemo.Srećom ,zahvaćena je samo jedna regija iznad dijafragme i vratni dio timusa do ispod ruba štitne žljezde i to mi otežava disanje jer je uvećan za oo,3 cjela i otežava rad imunog sistema zato i stvara tu-tzv infektivnu mononukleozu.Inače ,on misli da je to genetski uvjetovano i da se ne radi o virusnoj infekciji jer bi inače upala bila znatno jača u ova tri mjeseca.Krvna slika je anemična.Nivo serumskog hemoglobina je na granici a nivo leukocita varira od prošli put zbog upale.Histopatološki nalaz mu je sumnjiv pa me šalje još na onkologiju i radiologiju pa da onda usporedi nalaz.Na magnetnoj rezonanci nema malignog limfogranuloma ali ipak mi je dao doxil zbog očeve anamneze i bolesti.
Njega zanima je li bolje ulje od Great white shark(GHS) ili CBD skunk haze(Dutch passion).
Unaprijed se zahvaljujem...
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ako ima samo te dvije sorte na izbor..onda mislim da i se trebao odluciti na CBD skunkHaze..
naime...sa GHS imam prilicno lose iskustvo ...a sto se CBD skunkHaze tice...znam da su se ljudi zalili na klijavost sjemena..ali evo kod mene nije bilo problema -imala sam 100% klijavost i djeluje sorta prilicno homogeno.nadalje...kod cbd skunkkHaze-a i omjer thc:cbd trebao biti 1:1 a kod great w.shark je thc cca 14% a cbd 1% i to u najboljem slucaju + sorta navodno nije bas za pocetnike..ali sto je najvaznije ( barem su moja iskustva takva ) GHS sorte su dobro izreklamiran drek..cisti marketing.
uglavnom...moje jemishljenje da je CBD skunkHaze bolji izbor ..i to iz vise razloga..veca kolicina cbd-a +bolji za uzgoj..