Tuning [bez seljackog stajlinga]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.06.2015
109
112
43
33
Slažem se za štock.. ali ono što najviše inžinjeri griješe je to da prave slabe aute. I to moraš onda pojačavat.. ispuh da auto prodiše (Pod ispuh mislim kvalitetan od inoxa odrađen kod profesionalaca, ne zavarene rine i kojekakvi home made lonci).. A plastični branici, spojelri koji nalikuju na mobilne šankove, pragovi su cirkus od auta ;).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Seth_Rogen

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Sve to ovisi od situacije i auta kojeg radis i nakraju sta volis...Moja je bila na stolu i prosla je potpunu restauraciju.
Doduse ima nesta plastike na sebi ali je to daleko od seljo tuninga.
Btw fi 17 inox cijevi su kod mene uradjene kod profesionalca kao i ostatak auta.
Tako da branici i slicni dodaci ako se urade sa stilom nemoraju nuzno biti plasticarenje.
Tako da nije dobro generalizirati.
Ispod haube kao i iznad ...apoteka.
 
03.06.2015
109
112
43
33
Ne osporavam ja ukusno i kvalitetno sređivanje, ali nebi trebalo biti daleko od serijale.. Moze se stavit bolji farovi, felge, spustit, spojlere koji pristaju, normalne branike i pragovi koji prate te branike.. A ne kao neki sto stave prednji branik koji izgleda kao ralica, šank na gepek i slične stvari.. Previš personalizirati auto ukoliko nemas ukusa se cesto okarakterizira kao seljo tuning.. Ali ako recimo imas renault megane karikiram, ali je obican megane, i ako staviš branike i spojler sa jaceg RS modela, bilo original ili aftermarket tako nesto pozdravljam.
 
03.06.2015
109
112
43
33
Je photoshop, ali svejedno golf 5 32 je vrhunski stroj.. Šteta što su mi ga balkanski ljudi zgadili sa veličanjem i precijenjivanjem istog i omalovažavanjem svega što nije VW.