Tuning [bez seljackog stajlinga]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Nije da je to neka tajna :D znalo se od pocetka da ce radit supru na Z4 platformi.....
prica ide kao....posto vise nece stavljat 2JZ-GE/GTE a htjeli su zadrzat barem nesto nasljedja od supre... isli su na najbolji moguci inline-6... i ko drugi radi najbolje i6 motore nakon 2jz i rb26 .... bmw :D al pod uvjetom da motor prvo prodje kroz toyotu radi kao nekih preinaka da zadrze 2jz pouzdanost i tunability.
... nisam bas proucavao detalje i sto je sve promijenjeno na motoru .... al nekako mislim da 2jz nece vise nitko nikada nadmasit.... pa ekipa kad kupi novu supru, makne taj motor i ugura 2jz unutra da mogu opet ic na 1000ks+ ... ili do 700-800 sa stock/bolt-on. sva sreca jos uvijek se proizvode novi 2jz motori.... nadam se da ce tako i ostat :D
... iako... ne bi se uopce zalio na novu supru :D vidio sam je 2 put uzivo i auto izgleda bolesno dobro... puno bolje nego ovako na ekranu
 
Poslednja izmena:
  • Love
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Tu kod mene ima jedna Supra..nova i jednom prilikom se vozila iza mene. Malo sam vislji ,pa mi se zavukla pod retrovizor
Kontam..daj se odmakni..zgužvat ce te john wajne,toljaga je on..steta bi bilo
Cudo malo..crveno..japansko :)
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Tko je bio Mirko Rasic ?
Bio je automehanicar..navucen na mehaniku.........netko tko je volio golfa dvojku..gti
Bio je moj omiljeni youtuber..netko koga nisam poznavao ,a cini se kao da ga znam godinama.Puno sam od njega naucio.
Nedavno je digao ruku na sebe i ostavio sve nas koji smo ga pratili u šoku.
Eto neka ostane zabiljezeno...ljubi te brat Mirko :love2:
 
Poslednja izmena: