Ubojita domaćica - na laganom (no mercy) treningu with Barbarossa!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
Dragi prijatelji, evo kod mene pala još jedna berba! Veoma sam zadovoljan onim što sam dobio od ove domaćice!
- deset dana vegetacije
-Lst
-posuda 30L
- svetlo 250w Hps
- djubrivo Sensi bloom, big bud,bud candy, rhino skin, tarantula i tnt
- visina biljke 30cm
- količina sirove trave 545gr! :)

Sada prebacujem pod Hps moj kolorit auto grow i posvećujem se drugim curama! Pozzz Pogledajte prilog 43840 Pogledajte prilog 43844 Pogledajte prilog 43850

Svaka čast kakvog si Gremlina čupavca uzgojio. Bravo legendo! Uživaj! :clap::
Definitivno 1gram/1watt suhoga ako ne i više, obavezno nas obavijesti koliko suhoga.

Hoćemo SMOKE REPORT. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Odlično odrađeno :clap::

I brzo si ti to čini mi se... koliko ti je otprilike bilo vege i cvjetanja zajedno ako slučajno se sječaš?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Cestitke Barba na jos jednom odlicnom growu.. ;). Mislim da ce sam rad bit otrovan sudeci po izgledu hedova.. :clap:: :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Smoke report: vec na pola pusenja osetim kako mi oci zumiraju okolinu, a glas izmutira u retadirano piskanje. Uz blazen osmeh utonem u misao i kroz sekund zaboravim o cemu razmisljam...i ne trudim se da se setim. Pitam zenu da li primecuje da sam napusen a ona kaze: ma niiisi napusen, cini ti se! Toliko od ovog growa. Pozdrav vutrasi! Moze u zavrsene. :thumb:
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Svaka čast barba. Nisam pratio od početka, ali vidio sam biljku u drugom dnevniku. Super je ispalo i vidi se da ti ide od ruke i da znaš šta radiš. Ne trebaju ti autosi kad i ovako izguraš kao da je autos.:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa