Ubrzan puls

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pc.grower

Aktivan Član
15.10.2010
87
4
0
34
to mi se često događa al s druge strane mi se i dogodi da se skoro ugušin jer mi se "neda" disat- zaboravin hehehe al sutra dan kad me pusti lipo samo se nasmijen ;)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Moj prijatelj je prestao pušiti ganju nakon takvog iskustva kad mu je počelo lupati srce, on se uspaničio i otišao na hitnu. Tamo su mu spičili injekciju apaurina - diazepama i odmah je bio "down". Od tada nije zapalio, bilo je to prije 4 godine.
Meni obično ako naletim na takvu travu, obično neki dobar električni skunk ili neka jaka vrsta od koje budem jako skršen, od koje ne znam kaj se tu događa - koja ima taj rubni osjećaj "racy , spacey, trippy" onda me potjera na kenj. Znalo se desit'. :icon_mrgreen:
Ima raznih Sativa i hibrida koje imaju taj neobuzdani ubrzavajući high i obično se od njih ljudi izbezume.
Indice isto mogu imati takav sličan učinak, ali obično od njih ljudi prije postanu nepomični pečeni krumpiri s kineskim očima umjesto prenapljuganih hiperaktivnih Sativa.
Svatko je različit i tako na svakoga kanabis djeluje drugačije... Sve vrste imaju u sebi istu supstancu, ali ne djeluje svaka vrsta isto.
boz :sun2: