Upala Gušterače (pahkreatitis)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bolt

Aktivan Član
01.10.2011
52
6
8
Death Row
ovako imam 30g. i prije 3tj.mi je dijagnosticirana upala gusterace i bio sam u bolnici 8dana,nakon toga su me pustili doma uz odredenu dijetu,jer je nalaz bio u granicama normale...ugl,narucen sam na kontrolu 21.1.13. ali sam jucer isao izvadit krv i mokracu radi sebe da vidim jel sve ok,a ne da cekam taj 21 i nalazi su opet podivljali (puno bolji od prvog puta kada sam hospitalizira) al opet 3-4 puta veci od dozvoljenog...inace duvam vec konstantno 10ak godine...sad me zanima dali moze vutra dignut vrijednosti Amilaza-U u urinu jer su mi one povecane dok je u krvi sve relativno podniosljivo...puno hvala na bilo kojoj informaciji/preporuci...pozz ljudiiiii
 

Bolt

Aktivan Član
01.10.2011
52
6
8
Death Row
thx za info...nemrem cistaka duvat,niti na pajpe ili bilo sto drugo...samo classic blunt mi odgovara :))) a po ovom kaj sam na tom forumu procitao nista ne kuzim...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Jedan kaže da ne bi smio cigarete pušiti, jedan je pušio ui travu i cigarete, jedan savjetuje da ne jedeš kolače, jedan kaže da ako se ubijaš od trave da ti to može škoditi –:ludaci_lol: no shit, kao i na svakom forumu svatko ima svoje mišljenje, tako sam ti i ja iznio svoje....
Uglavnom promatraj svoje tijelo i slušaj ga, sam sebi si doktor...:vb_wave: