upozorenje "glass grass"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Stvarno ne znam cemu tolika galama oko drugara i frendova... :icon_lol: Nacionalizam tu nije prisutan, ne brini se... A sto se tice Jim Morrisonovog drugara, neka bude na oprezu takvi dileri su obicno dobro pokriveni i mogli bi tzraziti osvetu... :eek:hno:
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
pa naravno da ce neko i to pokupit...ali mislim stvarno da ako neki clat ovog foruma to pokupi da mu nije ni mjesto tu...mi se svi u neku ruku borimo da napravimo neki pomak u vezi trave i onda dode ovako sto...mislim stvarno bolesnoca !!!!!!!!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Brainchip allal vera za za upozorenje.Kao sto si rekao ti dileri imaju dobre veze,i brzo se vracaju.Predlazem njegovom drugu da se osigura za svaki moguci slucaj jer da je mene neko sjebao duplo bi mu vratio_Opreza nikad kraja...ako ispravno postupi sve ce proci mirno,ako ne,moguci su veliki problemi.Evo mojih saveta:ako ima uticajno drustvo koje moze da mu to sredi odmah nek kaze ekipi da bi se na vreme reagovalo,ako nema drustvo onda ostaje sam na sebi,PRSA U PRSA TEBRA!!!svjedno,snadji se,peace
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Sto se mene tice svi neka znaju da duvam osim murije i matorih.Murija zbog cuze,a matorci iz postovanja.jer ipak oni rade za mene i burazera,i odgajaju nas,i ne bih zeleo da da oni znaju da ja taj novac trosim una ganju,nije da me je sramota sto duvam,nego njima se to ne moze objasniti jer zive u proslosti i za njih marihuana je droga.respect





P.S:prethodna poruka se odnosila na morissonovog druga.
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
Neznam kako nije primetio... ali ipak tada 13 godisnji klinac sta je znao... mislio trava smrdi pa valjda ovo treba da zaudara!!!
A neverujem da ce ga lik pamtiti tih 15 i nesto god. samo da mu se osveti, kad izade...
 
27.05.2008
7
0
0
36
e posto mi je ovo prvi post, prvo pozdrav ekipi sa foruma i za naporan rad koji radite svaka pohvala.
Nadam se da ce post biti procitan od nekog posto je u pitanju starija tema (ne razumem bas kako funkcionisu tacno forumi)

Naime, zanima me kakve su posledica nakon pusenje gritweeda i sl. prskanija na kraci i duzi vremenski period?
Vidim da neki od vas kazu da samo vracanje na pusenje normalne trave resava stvar.

Ja sam primio 3 infuzije zbog 39 i iznad temperature, jakog kasljanja, povracanja sve sto pojedem ili popijem od lekova, itd. sto je trajalo nekih nedelju dana. Doktori su rekli da izgleda kao gnojna angina. Sve se to desilo nakon sto sam nekoliko dana za redom purnjali ono sto je opisano i poklapalo se po izgledu, mirisu i ukusu kao gritweed. U pitanju je slovenija i u sloveniji u principu retko mozes naci nesto normalno. Od nekoliko dilova svega jedna lici na prirodnu uzgojenu, mada sam i u njoj nasao jedanput jedno jedino seme i to bele boje (sada ne znam da li je to zato sto seme nije sazrelo ili od nekih hemikalija jadno postalo takvo).
Jedanput sam na bongu pusio video kako se hedovi pretvaraju u plastiku koja se topila i mehurici izlazili iz nje.
Takodje ima ove sa peskom ali ju je vrlo retko natji, mada nije stvarala neke probleme sa zdravljem meni i ljudima oko mene.
Ova koja je trenutno na trzistu ostavlja crni pepeo i nece lepo da gori. Neki put je dobijes u mokroj formi, zbog cega ljudi cesto misle da samo nije dobro osusena, medjutim na miris i ukus, osecas ukus nekih hemikalija, takodje shtipa za grlo posle pusenja.
Ja sam prekinuo sa pusenjem bas iz istog razloga, medjutim vidjam drugare oko mene kako kaslju kao nenormalni. Jednog boli glava takodje, drugi neki ne moze da sastave jednu recenicu (mada za ove druge ja mislim da je to vise zbog neiskustva). Ne zele da prekinu da purnjaju ta go.vna a meni kazu kako preterano se.rem.
Inace kada dotaknem neke od hedova ostaje mi zuti krupan prah medju prstima. Ja sam mislio da je to thc samo vrlo cist (posto sam negde cuo da je thc braon boje prah sto vidjas na dnu keta, pa reko obicno zuto postane braon ako je prljavo ili nehigijenski ili previse presuseno), mada sada ovde negde procita da je i taj misomor iste boje.

Takodje, sta je ova fora da mogu da postujem samo preko odredjenih proxy, ali ne svih jer kao treba da ih admin potvrdi itd. PARANOJA paranoja tralala :abducted:

wb

AJ toliko od mene, nadam se da vas nije puno mrzelo da citate i mi ne dajete hejt.

PEACE
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Sve sto si opisao, po mom misljenju, samo potvrdjuje da ste pusili nesto lose... Srecom nikada nisam imao kontakta sa takvim stvarima i ne mogu do kraja da potvrdim, niti da kazem bilo sta sto bi pomoglo. :)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Sva sreca da pusim nekvalitetno bez trichonoma xDDDDDDDDDDDDD

a jebiga...dogadja se da nekom i ovakve stvari padnu na glavu...

ili uzgajajte sami,ili nadjite providere koji znaju sta imaju i koji znaju porijeklo robe...jedini nacin :).
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
rosa tko sadi ne boji se gladi

ulicna trava je namjerno losa, jer je na taj nacin u javnosti lako odrzavat negativan ugled ove predivne biljke.

Netko tko pusi travu prvi put u zivotu, ako zapali to ulicno smece steci ce negativan dojam, a to i je cilj i zato je trava gurnuta u podzemlje.. da se unisti kvaliteta proizvoda koja bi bila znatno visa u kontroliranom konkurentnom trzistu.
 
27.05.2008
7
0
0
36
bez trichonoma x)

ova je prepuna sto je ima ovde trichonoma (pravih, ne staklenaca i peska), znaci kvalitetna, ali slepljena (ne u smislu zato sto je toliko masna i prelepa vec zato sto je prskaju sa nekom hemikalijom izgleda koju hedovi moze da upiju i onda dobiju vise na tezini). Otprilike tretjina heda je ta neka hemikalija koja kada se osusi pod upaljacem prvo se pretvori u crni pepeo (ugljenise se), a zatim ako nastavis da je podgrevas krene i da se topi i neki cudni mehurici sitni izlaze.
Znaci u pitanju je ja mislim kvalitetna dzidza ali unistena. Samim tim i ne mozes sve da ispusis iz nje jer pola ostaje zarobljeno prekriveno sa plastikom.

Sto se tice dilera, svima njima je njihova roba najbolja.


Takodje jos jedan prob. sative nigde ni za lek, a indike pun k. ili hibrida sa vise uticajima ove druge....smrc...i naravno sve kvalitetno isprskano

Da uzgajamo tesko, jer nismo u takvoj situaciji, da mozemo. (razlozi: stalno putujemo, neodgovorni smo, roditelji, cimeri itd...) Ja sam cak i prekinuo sa svim duvanjem iz navedenih razloga.

E sad jedino ovo pitanje u vezi moje paranoje....kako vi ulazite na forum? preko proxya ili kako? posto vidjam i grow reporte i svasta, a vidim svima ok???