Vutra.org Humanitarna Akcija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
gargamel je napisao(la):
ja sam za humanitarce ali ne ovako... Promasen je cijeli smisao... Zasto nebi nesto skupili/napravili/pomogli samo da se nekom pomogne? Zar moramo bit lesinari i stoka i pomoc nekome samo radi vlastite reklame, uljepsavanja naseg lika i djela pred ocima javnosti? Ovo je vutra.org a ne hrvatska estrada... Ma puca mi kita sta debosi misle o meni... Nesto se skupi, damo kome treba, kazemo to je od par ljudi s jednog foruma i to je to.. Onaj kome pomognes nece pitat jel si droger i slicno, nego ce znat da si covjek, a ne *****. Pa makar pusio pohane noge od ormara...

Edit: Nisam znao da je rijec "izmet" podlozna automatskoj cenzuri...

vi ocete da se jebete a da vam ne ulazi.nisam ja reka da je estrada ali sto ima veze iako se prochuje da je nekome neshto donirano od vutre,malo reklame ne shkodi..ja sam dao banalan primjer ali tako neshto slichno treba napravit..naravno doniraces nekome kome treba a ne nekome kome ne treba.ocu da ti kazem da bez marketinga danas nishta ne mozes napravit...mrzni su mi vazda bili ti likovi sto doniraju nesto i slikaju se ali ko ih jebe ako neko ima koristi od toga...SA TIM STAVOM `PUCA MI ***** STO NEKO MISLI O VUTRI` NECEMO NIKAD NISTA PROMIJENIT U POGLEDU ZAKONA.TREBA POKAZAT DA NAM JE STALO DA NAS NE HAPSE ZBOG JEDNOGA DZOINTA.BAR MENI JE STALO A MISLIM DA I PAR LJUDI ODJE MISLI SLICHNO...
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
Red Weed je napisao(la):
Ne bih se bas slozio s tim rezultatom, jer mislim ako je netko malouman prije konzumacije THC onda je malouman i poslije. Ista stvar je s alkoholom meni alkohol sluzi da glupo gledam sve oko sebe i da glupo hodam dok kod nekih potice agresivu.
Vjerujem da je ista stvar i sa THCom jer za neke ljude jednostavno nisu droge pa ni alkohol ni THC.
pusa
normalno da thc neće nekog tako radikalno promijenit al nemožeš reć da ne postoji razlika u prosuđivanju prije i nakon konzumacije,ne mislim na loše pamčenje :p
već možeš stvari gledat nekako šire...polagano ti se miču neke barijere.
to se događa htio to ti ili ne...imam npr frenda koji je prije trave bio katolik(neznam kako to da je prihvatio travu :D) i hdzovac a nakon trave totalno se promijenio(lol ko top šop reklama) bavi se reikiem i jako mu dobro ide.postao je prvoklasni psihonaut.
a za samo sto kn po gramu možete i vi :ludaci_lol:.
tako da mjenjam malo svoj eksperiment...dakle napravit ćemo to da ćemo snimit iste dvije osobe za dva različita eksperimenta.sve ostaje isto samo što će prvi put njihov susret bit snimljen pod utjecajem thc para a drugi put bez.
(zbog thc neće se sjećat jedan drugog)i zatim pošto će se po vama vjerojatno i onda potuć evidentirat ćemo ozljede i način sukoba te njegov ishod.zatim usporedit te informacije.
pa ćemo vjerojatno moć dokazat kako je stupanj ozljeda manji dok su na thcu nego trijezni.
npr površina plavog na tijelu će bit manja.i promovirat legalizaciju thc kao najefikasnije riješenje za trenutne skandale oko nasilja među maloljetnicima.
a nakon eksperimenta dugoročnog izlaganja osoba seljačkog mentaliteta kako će intelktualno napredovati.

inače ok je ova ideja za humanitarnu akciju al nekako mi je previše isfurano dat to nekoj bolnici...čini mi se da bi bilo puno bolje skupit pare pa pokrenut neki projekt koji bi bio društveno koristan i ako ne lagalizirao dizo reputaciju vutri.
:D samo kome se da smišljat neki ozbiljan projekt.
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
odosmo u OT...
ma ne mislim zrtvovat se doslovno nego sam htio rec bas to sto kazes, svi su na rubu, za pi*dariju mozes u buksu, i naravno da nitko nece ic
POKAZAT DA NAM JE STALO DA NAS NE HAPSE ZBOG JEDNOGA DZOINTA.
jer ce mu se bas to i dogodit....
a ovo sto kazes da malo reklame ne skodi, nebih se slozio... mislim da ovom sajtu ne treba reklama... svi koji su trebali su ga nasli, i mnogi koji nisu trebali.. zamisli da izadje u novinama clanak o ovom sajtu, odmah bi primitivna, neobrazovana i zadrta raja (koja ipak cini vecinu populacije) pokrenula medijski linc, i neki guzonja bi onda skupljao glasove na akciji "ormar"...


edit: mozda ipak nisam trebao upotrijebiti rijec neobrazovana, primitivna to tocnije odredjuje, jer svi znamo puno neobrazovanih ali ipak inteligentnih ljudi koji su sposobni shvatit puno vise nego prosjecni dipl. ing.....
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
a da stavimo stand usred grada s travom i napisemo velik natpis SVAKA ZARADA OD PRODAJE IDE NEMOCNOJ DJECI.... :family1:

dobro kaze elefan bolje da se nacugamo i napusimo svi skupa pa kad padamo da padamo s stilom svi u grupi hehe :)
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
slazem se sa humanitarnom akcijom a znam jos jednu akciju ne znam jeli u snazi znam da je prije bilo ... 1000 papirica onih od cigara gdje je obicno ime cigara koje pusite i to odneses nekome i s tim papiricima si donirao nekome invalidska kolica trebalo bi to malo procackat a koliko nas ima mogli bismo dosta tega skupit koliko mislim samo bi trebalo vidit moze li se to jos .....