Vutra radijo online program :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Šime je bio sa vama do 00:00, ali su mu izletile obveze (disre za šitpu), pa moli dežurne kolege da preuzmu...

hvala što ste mrdali uši samnom uz zvukove 70'


EDIT: neka svira, ako crkne preuzmite...hvala..potrudit cu se naci financija radi sebe da malo brži paket neta uzmem, jer je i meni ovo presporo..pardon ako mi nekad zabrejka
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Evo opet Smoki vozi ovo jutro uz ritmove bluza za dobro jutro ;)

Sad ču vas malo morat ostavit u tišini zbog neke nadogradnje.
Oprostite al brzo se vračamo!

12:47
evo nas nazad i nadam se da neče bit prekida više
uživajte uz razigrane ritmove vutra radija
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
na sam božji dan aka božić -
vutra radio od 19h: Sound Check emisija!!
Reggae, hip hop - domaće i strano + podžanrovi + ljubav

pošto smo malo experimentalni sa opremom - nadamo se da ćemo uspjet složit mikrofone, pa da se malo zezamo i pričamo u eteru :)
sve u svemu bit će svega!

slušamose!
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Šime in da house....

ide laganica..šaljite link svojim drugovima i drugaricama da nam povecae slušanost

EDIT: ja ljudi slušam elektroniku...i tu sam svoj na svome...to znam puštat i tu znam pogodit...

Mislim da bi se mi DJ-i trebali preraspodjelit na nekakve stilove muzike koje sami volimo i tako poboljšati slušanost....
Ja ne sumnjam, da cu sa svojim Trance i Techno setovima imati određenu publiku...dojde mi žao kad imam 0 slušatelja :eek:hno:
Eto Smoki voli rock, neka on pušta rock...ajde voli reege, neka ide reege...al da ipak svatko pušta ono što najviše voli...

Ja cu stavit link na UDRUŽENJE LJUBITELJA ELEKTRONSKE GLAZBE kad puštam trance i mogu se kladit da ce permanetno biti 20+ slušatelja...
Listen2myradio.com - Get your own FREE online radio!



ŠIMETU PUCA NET!!!...molim nekoga od dežurnih kolega da preuzmu




 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
ajde je napisao(la):
na sam božji dan aka božić -
vutra radio od 19h: Sound Check emisija!!
Reggae, hip hop - domaće i strano + podžanrovi + ljubav

pošto smo malo experimentalni sa opremom - nadamo se da ćemo uspjet složit mikrofone, pa da se malo zezamo i pričamo u eteru :)
sve u svemu bit će svega!

slušamose!

ajmo svi na radijo
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Dečki koji sad pustate.... izbor muzike je tocno po mom ukusu, ali zapinjete malo previse.... Probajte to sredit jer je muzika ZAKON... :)


EDIT::

U 9 i nešto - skoro 10 naveče po našem vremenu, uživajte uz zvukove balkanskog hip hopa sa naglaskom na pušenju trave....

join us at http://vutraradio.listen2myradio.com/

EDIT2:

Evo, radio se gasi, laku noc svima koji ste slusali, i onima koji niste... bilo je svega u ovih 5 sati od balkanskog hip hopa, pa dubioze, postolar tripper, sars, st!llness, pa sve do rocka 70ih i 80ih.... i naravno završno opuštanje uz massive attack i nakon toga bambi molesters......


slušamo se uskoro!

:D