Vutra Televizija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nemoj da se ljutis Beyond ali ja bi sve drzao pod novim accountom i striktno samo na youtubu (a mozda i kod nas ako ovaj SOPA pocne zezat ili ako youtube zabrani). Ne zbog toga sto zelim neku dominaciju vec zato sto ocu da znam da jednog dana ti nestanes ili nemozes platiti domen ili neko drugi vise nema vremena ili nestane bez traga pa onda nema pristupa nicemu. Zato zelim da sve bude na jednom mjestu i da znam da ce tu i da ostane. Takodje i za radio otkud ja znam da tropico nece sutra prekosutra odustat od projekta i poci za tanzaniju. Zbog toga zelim da sve bude u mojim shapama jer ipak tu sam vec 12 godina bez pauza dok svi idu i dolaze.

Ovaj klip mi se svidja jer je izvuceno bas ono sto treba:

EVERYONE SHOULD SEE THIS: Dr. Lester Grinspoon on medical marijuana - YouTube
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Genjo, lakše je onda je da Beyond da i tebi full pristup serveru pa ste skupa admini. Nego da prebacujemo sve na Youtube.
Inače Youtube se ovih par proteklih godina toliko srozao što se tiče sadržaja i njihovog načina upravljanja istim, podilaženje
raznim copyright agencijama kako im se sprdne i sl.. Skidaju sadržaje i uklanjaju accountove zbog nekih trivijalnih stvari i to
bez ikakvog upozorenja i načina ili vremenskog perioda za backup.

A SOPA i PIPA , njima se doskoči europskim hostinzima koji nemaju veze s USA, ali biti će veselo ako ACTA prođe, onda smo tek naje....

Tako da je po mom mišljenju za sada ok držati site u ovom obliku kako je sada na vutra.info ali imati svježi backup stranice na disku u
slučaju da se nešto desi. Trenutno nema baš smisla stavljati full sav video na server di je stranica jer je stanje s ovim prijedlozima
zakona pomalo neizvjesno pa ne možeš znati sa sigurnošću hoće li fileovi biti sigurni čak i na Europskim serverima.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Stavljam se na raspolaganje za šta god....
P S-ako treba bit zamaskiran lik na videu nije ni to bed,voljan snimati,prevoditi,šta god...

Genjo je tu fakat oduvijek i uvijek će biti za bilo kog drugog to ne vrijedi osim možda pojedinca ili dva.
A ako Tropico odpali na tanzaniju mr.dr smok-simasZG-moja malenkost samo tu (neće baš svi odustat)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
nema problema genjo, kreni ti u realizaciju svoje zamisli sa vutra tv na youtubeu, moj projekt je vutratv.info, mogu i promjenit ime ako želiš, pa ti svoj nazovi vutra tv

youtube ionako nije namjenjen za dokumentarce, tj. velika je šansa da dropnu prije ili kasnije zbog copyrighta. Ja imam zakupljen taj server jedan, imam gore sve, i stream i download je direktan, na kompu kompletni backup, ako se dogodi šta lako promjenim server (recimo zakupim neki u vijetnamu) i uploadam sve isponova. Moj taj projekt vutratv.info je zamišljen za tak neke najbitnije dokumentarce, al ću stavljat gore i ako bude nekih drugih kračih informativnih klipova, tipa isjećci iz vijesti i emisija
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma ne moras mjenjat ime. Nije niko spomenuo mjenjanje imena. Samo zelim da nase snimke drzim u vutra.org vlasnistvu/accountu. Mozda je ideja monopolskog karaktera ali ebiga kao sto rekoh bez ljutnje. Sto se mene tice nije problem i da hostamo sopstvene snimke i sopstveni radio i sta jos. Niko nas nece dirat mali smo sajt ne treba nam youtube a ni shoutcast.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Matija je preveo video:

EVERYONE SHOULD SEE THIS: Dr. Lester Grinspoon on medical marijuana - YouTube


Ako neko zeli da ubaci u snimak jafite.

**************
Doktor Lester Grinspoon, profesor psihijatrije i medicine na Harvardu.

U 1967 godini ovaj je profesor proveo 2 godine proučavajući svjetsku medicinsku literaturu na temu marihuane.

Naučio sam bez obzira na moje obrazovanje iz medicine i nauke, da mi je mozak bio ispran kao i svakom građanu ove zemlje. Marihuana ne samo da nije opasna već je i zapravo izvanredno netoksična i morao sam preispitati svoje pogled na nju.

U 1967 godini moj sin Danny koji je tada imao 10 godina dijagnosticirana mu je akutna limfatična leukemija (ALL). Imao je strašnu mučninu i povračao je od kemoterapije. Moja žena i ja smo čuli o mladom čovjeku iz Hustona u Texasu koji je imao isti problem kao Danny. Taj dečko je otkrio da mu kanabis otklanja mučninu i povračanje i tako je Danny konzumirao canabis 20 minuta prije sljedeće sesije kemoterapije. Nije imao mučninu i nije povračao, sišao je sa stola i rekao "mama jel možemo otići na sendvič kad idemo kući. I mogu vam reći da od onda to vrijeme koje je bio živ oko godinu i pol, više nikad nikad nismo morali prolaziti kroz mučninu i povračanje i zato što je kvaliteta njegovog života bila puno bolja bila je i naša, nismo morali gledati patnju, i zapravo je to vodilo prvom proučavanju uloge kanabisa u sprečavanju mučnine i povračanja.

I još jedna stvar...

Nitko NIKADA nije umro od kanabisa, nemože se naći nijedan slučaj u svijetskoj literaturi.
**************
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Strucni tim Vutra.org-a je odlucio da hostamo sve snimke direktno kod nas. Znaci bez YouTuba i ostalih karafeka. Sve ce ici direktno na nasoj televiziji na nasem serveru i to bez youtube reklama i njihovih copyright pravila. Skupljamo bazu video snimaka sto prije jer ko zna sta ce se desiti slijedecih mjeseci sa youtubom. Znaci ova tema mjenja ime :)


@Bigl
Pa moze onaj gore snimak o pravljenju ulja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Wise choice sir, wise choice!!!

Tako treba.... drž ne daj!!!

hehe... evo bacam se na prevođenje
 

Casper Hero

Banned
Banovan
20.01.2012
171
37
0
46
[video=youtube;zfiaC-2K1LM]http://www.youtube.com/watch?v=zfiaC-2K1LM[/video] [video=youtube;n4NYBIIwYjU]http://www.youtube.com/watch?v=n4NYBIIwYjU[/video]
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
[video=youtube;rrPttLXrdX4]http://www.youtube.com/watch?v=rrPttLXrdX4[/video]

neznan je ovo bilo?

po meni mozda najbolji "naš" doprinos svemu ovome....

if we cannot fight for ourselves lets fight for the ones who are hurt....

:)
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Vutragenjo jel ima još koji video (ili tekst) za prevest?
 

Holyherb

Banned
Banovan
13.02.2012
6
1
0
37
Pun ***** mi je vas i vaših pravila jebite si mater u pušite vaša smeča.Nesmijem ni odg na temu malo se našalit i slično...Pa jebite si mater u usta.....Glupi ste ko ***** i jedite govna od mede....I njegove dlake dok se linja...Za moderatore posebno one koji glume majmune i drkaju me ko budalu
 
20.05.2012
73
58
18
mogli bi stavit i neki zabavan sadrzaj poput nekih stoner komedija tipa halp baked, pineapple express, how high... ili su ti filmovi predugi za uploadat?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Evo i software "SubTitle WorkShop" (veoma jefnostavan) za pravljenje i /ili prepravljanje prevoda, plus što je džaba :) (Freeware)

Download starting... - Softpedia ovo je BETA verzija, a evo i ove koju ja koristim odavno :)

Download link

Što se tiče upload-a, ovo je moja kućna konekcija:
Screenshot.jpg
 
23.10.2012
1
0
0
30
Ja bih bio Jungle DJ..:DDD xDDD posalji mi PM sta se trazi na tom TV, pa bih mogao pomoci i ja po malo verovatno..:D (od guglanja do upload, trazenja stvari, itditd. sta god, ocekujem PM tropico)xD Voljan sam!:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.