Weedran, my stuffs

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.945
311
0
35
Evo da ja predstavim neke svoje stvari koje sam napravio u reason-u:

Subtle Tones
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Žanr bi bio neka klasika, neznam, nije bitno, klavir. Uglavnom to sam otsvirao sa tipkovnicom, svaki ton!, pa je možda to malo fascinantno.
_________

Going Wild
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

To bi kao trebao biti neki brutalan d'n'b, pjesma nije dobro realizirana (naravno) ali jbiga. Vokal je moj, efektivno izmjenjen, i đitra isto.

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
13
0
33
Zakon. Zanima me kolko ti je trebalo naucit se na Reason za napravit ovako nesto? Ja ga eto imam vec neko vrijeme al jedino sto znam je slagat beatove :(

I kak sa tipkovnicom svirat one synthove? Mislio sam da za to treba MIDI klavijatura?

OP
OP
Beyond

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.945
311
0
35
Da treba ti midi klavijatura, ali možeš si skinuti neku virtualnu kao npr "Bome's Mouse Keyboard" pa ti emulira tipkovnicu u klavijaturu.
Ja sam reason svladao preko tutorijala. kada sam ga prvi put otvorio to je bilo kao da komp vidim prvi put i neznam kako šta. Treba malo vremena, ali skužiš. Ima jedan dobar video tutorial koji te vodi kroz izradu pjesme od početka do kraja i tak se naučiš onda.
A izrada stvari ovisi o nadarenosti, inspiraciji i stručnosti rukovanja alatom.

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.796
70
73
Ajd da i to čujemo sve više glazbenika na vutri

Dobro je ovo s klavirom neznam kako si to samo na tipkovnici uspio odsvirati

Ova druga mi je tako tako

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
518
14
0
34
stvarno lijepo...prva je super stvar...
damn..treba na tastaturu nauciti svirati....moram nac neki dobar program za to....
jeli ovaj Bome's Mouse Keyboard bas program koji ima tonove u sebi ili samo emulira tipkovnicu??
damn idem se baciti u potragu...

OP
OP
Beyond

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.945
311
0
35
pa to ti je tak, jednostavan programčić koji se predstavlja kao midi i spoji se na reason ili sl. program, nema ništa posebno na njemu, samo tipke, samo služi da tipkovnicu pretvori u midi klavijaturu

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
13
0
33
Kak sad "spojit" tu virtualnu klavijaturu na reason? :(

OP
OP
Beyond

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.945
311
0
35
Edit > Preferences > Control Surfaces and Keyboards > Add > Other - Basic MIDI Keyboard - MIDI Input - Port 1
S tim da si na virtualnoj klavijaturi isto selektiraš MIDI Input - port 1