World Cup 2018

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
nije lako protiv engleza, sta vam je? :D
njihovi svi mladi, puni kondicije, nisu odigrali 2x 120 minuta i imaju dobrog trenera i podrsku, nemojmo se bahatit. njihova obrana je top-class: walker, stones, jones... a talenata s brzinom im ne fali: dele alli, sterling a i da ne zaboravim covjeka koji moze promijenit utakmicu harry kane.
gledam ovu tekmu s posebnim uzitkom ali nikako ne bi trebali na extra time... treba pobijedit u 90 minuta :)
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Na mene englezi nikad nisu ostavljali poseban utisak pa tako i na ovom prvenstvu!Vi ste itekako bolji i u induvidualnom, a i timskom aspektu!Sve na stranu...nego vi komšije lepo ugazite ove pegave kako znate!Recimo kao nemce '98 jedno 3:0...
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Moze se protiv Engleza..mislim da su Rusi bili veci problem.Ta fora na kontre i polu kontre nas razbija.
Nadam se samo da ce Pivaric igrati od prve minute.Strinic je nasa najslabija karika.
Slažem se... i kad pogledaš ruski prvi gol koji je dobar ali ovako ce uci svaka 50-ta lopta i drugi iz prekida. Bili smo bolji ali treba još bolje realizirati prilike...
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.556
233
Modric je jedan od najboljih na svijetu ,penali su mu drama :),vrijeme je da mi malo igramo na kontre,uh kak su bahati i kako bi ih lijepo bilo poslat kuci. Realno nisam bas mislio da cu za zivota ponovo gledat hrvatsku u polufinalu....imao sam 20 prvi put :) Sta rec neko sretno decki....
 

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
36
Volio bih i navijam za Hrvatsku, ali Englezi su od starta tako ljigavi da sam prosto ubedjen da ce da osvoje ovo takmicenje. Iz penala, jednog, za harija koji je vec dao cini mi se 5 komada sa bele tacke, ili iz penala (nakon reg i produzetaka). Imaju velike sanse, voleo bih da gresim. U svakom slucaju Srecno!
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Samo da ne bude ista situacija kao 1998 kada su njemci zabili 3 gola, onda ce sve proci, daj boze da prodje, po mom misljenju bi belgija bila mnogo opasnija da je hrvate zapala... sa englezima se znaju igrati, i poznaje se njihov fudbal, kod belgijanaca, preopasni su u kontra napadima, znaju za 20-30 minuta u drugoj polovici veoma oštro igrati kontru, i izjednačiti a i pobjediti na kraju, što bi hrvatima bilo znatno teže..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.