World Cup 2018

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Kazu Danci da su bili bolja ekipa s boljom igrom..mozda ali kako ono kazu, tko pamti ljepotu igre,pamte se rezultati, stvarno je Hrvatska sinoc igrala pod ogromnim pritiskom,blokadom nekakvom,ali to je sad iza i momci imaju sada tek ima da odigraju najbolje utakmice za reprezentaciju.. velika ekipa mora imati i ovakvih pobjeda,mora bit psihički jaka dobit ovakvu utakmicu,evo i taj segment je odrađen, iskustva jedanesteraca:):puuuh::
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Ovaj danasnji fudbal nema veze sa sportom, ovo je cisto knjigovodstvo; prihodi, rashodi, dugovanja, potrazivanja.., sve se svelo na kalkulacije i profit.
Svaki dan sam kod knjigovodje, pa jos, konjina, i na tv-u prati knjigovodstvo :rofl:
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Sve to urade mediji!Nabili su igračima pritisak jer ih već vide u finalu, tj kao šampione i eto ti mentalne blokade!!Polako, pustite ljude da igraju utakmicu po utakcmicu!U svakom slučaju broji se ono na semaforu...čestitke!Bila je ovo tekma za srčku ili za 10 grama vutre!
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ne znam zašto su svi dozivili Dansku kao "lako Ce mo",pri tom ne mislim na igrače vec na navijače..Danska je ozbiljna ekipa i ja sam "znao" da Ce bit teska i tvrda utakmica, prognoza moja je bila da ako ne padne gol prvo pol., vrlo lako bi to moglo do penala Ici jer nece ni Hrv ni Danska juriti pod svaku cijenu,ipak je veliki ulog,To su 2 ekipe koje nisu slucajno tu gdje jesu i glupo je ocekivao da ce lako biti. Mislim da Ce stvarno tek sada pokazat najbolju igru na ovom prvenstvu jer se pritisak polako seli na Rusiju koliko god oni to pokusali izbjeći ali na dan utakmice Rusi ce biti pod vecim pritiskom..
Edit: razočaran sam navijacima jucer na stadionu,nisu bili potpora neka:))
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Meni samo nije jasno zašto smo mi na početku krenuli sa povučenijom postavom od njih (samo sa 1 isturenim napadačem/Mandžukićem)? a Danci krenuli hrabrije nego mi sa 3 napadača...mislim da smo malo sebe podcijenili u ovoj utakmici, oni su igrali kao da su Hrvatska a mi kao Danska:(...al sve u svemu sretan sam jer je na kraju sretno zavrsilo...idemo sad hrabro na Ruse!!:D
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
prvo poluvrijeme smo mi dominirali, em smo napadali em smo imali posesiju lopte, u drugom poluvremenu ovaj danski trener je napravio takticke izmjene i to je dovelo do tvrde igre, tesko su stvarali sanse i jedni i drugi... uh kakva tekma sunce mu, nije za one slabijeg srca :D
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Joooojjjj Flooo...sad ce se naci brdo "junaka" iz sjene koji su "sugerigali","definirali","podvlacili"...Dalic je trener i on kupi pobijedu i poraz kao i povike i klicanje..:)Nema generala poslje bitke;)
Ajmoooooo subotaaaaaaaaaaa...al cu da se napijem i porazbijam cijelu kafanu,bocu cu o glavu puknut svaki put kad bude gol:rasta:.samo nek Rusi puknu:puuuh:::puuuh:::puuuh:::D:D:D
files.jpg vid moje lipotice:vozdra:
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Nema to veze s brojem napadača ni postavom ..upravo to je ta blokada.. jednostavno nismo igrali svoju igru za sto su Danci dosta zasluzni ali samo jer smo im to dozvolili
.Dalic je trener i on kupi pobijedu i poraz kao i povike i klicanje..:)Nema generala poslje bitke;)
:thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.