World Cup 2018

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Bane da nije pao kao zena lopta bi pogodila njega i ne bi ni usla kod prvog gola
da jbt. covek se ladno bacio na zemlju da ga slucajno ne pogodi lopta. jest da sudija nije bio briljantan i svirao ko ni jedan te faulove u napadu, al nama na kraju uvek kriv sudija, pogotovo kad od pobede napravimo poraz :)
 

mladji referent

Aktivan Član
06.03.2018
297
1.491
143
37
Cisto sumnjam da ce ista uraditi. Opet su se ponasali kao manekeni i balvani po terenu. Nije kriv sudija toliko koliko su ovi nasi idioti dozvolili da svajcarci u svakom napadu prave visak.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zodra

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Osim onog faula nad Mitrovićem, Švicarska je dobro odigrala, Srbija se dobro držala, i par dobrih šansi je imala, ali sve u svemu, na kraju je bitan rezultat, Srbi su krenuli u partiju sa stavom da će razvalit Švicarsku, tj sa stavom da su već prošli grupu, osim Mitrovića (svaka čast momku) i Ivanovića koji su meni za oko zapeli, ostali puhali u vjetar.. žao mi je što su izgubili, ali šta je tu je..

da bar mozemo kuci, ovako jos moramo da gledamo kako nas brazilci guze :)

Zato se mi Bosanci ni kvalificirati nismo htjeli :D

p.s
I nije džaba Shaqiri igrao za FC Bayern, lik je raketa :D
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
Mitrovic je trebao zvati VAR, nitko od srpskih igraca se nije isao zaliti na odluku suca zbog onog hrvanja. to bi se kapetan trebao derati na suca a kamoli diskutirati, zaliti se. sve u svemu, zao mi je jer su izgubili, trebali su makar bod uzet... nazalost, trebat ce im puno srece protiv brazila, ali gledat cemo i drzat cemo fige!
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Da je švicarcima pored onakve ekipe 1-2 jaka napadača, bili bi top favorit! Prejaku ekipu imaju, i prvoklasni su tehničari, još im fali jedan poput Mitrovića ili jedan Lukaku, i dogurali bi oni DALEKO... :)
Što se Brazila tiče, 2-0 će biti, a možda i 2-1 :)
Nego, odo ja po par gajbi pivi, danas mi Belgija igra.. sve ostalo je nebitno :D

p.s
I držim fige da Njemci noćas izgube..
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
'Bem ti fudbal, sudije i sve u paketu...Utisak je da je sve moglo bolje... igra, sudjenje, nabijanje kondicije, ali mi jednostavno nismo za ovu igru i kraj!Nikad nešto nisam pratio fudbal onako zagriženo, ali ipak uspe da mi digne pritisak!
Idem da gledam Noleta..eno ga na travi, vraća se lagano u ritam!On na travi, ja na travi i svima lepo!
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
ovo prvenstvo je bas cudno, ili ja dugo nisam gledao :D puno jakih ekipa kiksa, i ovaj VAR itd
@420Florist slazem se, meni je Belgija favorit nakon Hrvatske, a Hazard mi je najdrazi igrac odkad je dosao u Chelsea, jer za njih navijam :D
za mene je idealna situacija da Belgija i Hrvatska dodju u finale! kakva bi to tekma bila!!
i da, ljudovi moji, ovo mi je dosad najbolji link za gledat utakmice
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/
moze i preko browsera ali vecinom su HD linkovi za aceplayer (acestream) - preporucam skinut taj program jer je dobra kvaliteta
sad.png
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
ovo prvenstvo je bas cudno, ili ja dugo nisam gledao :D puno jakih ekipa kiksa, i ovaj VAR itd
@420Florist slazem se, meni je Belgija favorit nakon Hrvatske, a Hazard mi je najdrazi igrac odkad je dosao u Chelsea, jer za njih navijam :D
Ja za mlađeg brata uvijek navijao, tj veliki sam fan m gladbacha, a tu mu igra mlađi buraz, thorgen, a isto imaju i još mlađeg brata, i on će bit scena jak igrač kylian hazard.. :D al ipak De Bruyne, IGRAČINA.. ma ekipa je scena ove godine! Lukaku, crni ronaldo :D
Isto tako, navijam za HR i Belgiju, danas kad nisam srčani dobio kad je njemačka dala gol.. ućeram kroosu.. još će MOŽDA pobjediti korejance, ali čim ih zapadne jača ekipa, u idućoj turi, ispadaju..

P.S
Nema jačeg tehničara od Eden Hazarda, čak se može reći da su on i Ronaldinho tu negdje ;)
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
Ronaldinho je po mom misljenju najbolji ikad, i slazem se da Hazard "podsjeca" na Ronaldinha, ne mozes mu uzet loptu bez faula. Ali Ronaldinho nije imao konsistenciju, odradio 2-3 dobre sezone i objesio kopacke o klin, tj izgubio motivaciju. A Hazard je promijenio stil igre nego kad je dosao u Chelsea, sad gleda kako ce dodat i asistirat za gol prije nego pucat. Sad igra za ekipu, ne za sebe. Postao je odlucujuci faktor u kojoj god ekipi da igra, makar nije zabio ili asistirao, nije sve u golovima i asistencijama!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and 420Florist

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ne kažem ja da je Ronaldinho loš, ali nije sve u 1-2-3 trika, i nikada nije bio baš samo on odlučujući faktor za pobjedu, i ja ne pričam o izvođenju trikova i tamo kojakvih fori na terenu, već o brzini, kondiciji, i samom driblingu, tu je Hazard nezaustavljiv.. Ronaldinho i kada je bio u top kondiciji, izdribla jednog-dvojicu sa kojakvim trikovima, i asistira loptu, dok za Hazardom njih 4-5 trče da ga zaustave, moraš ga faulati da bi dobio loptu nazad..
+1 Đorđe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.