ww auto problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.12.2012
41
21
8
Pozdrav ljudi, nije me bilo neko vreme i sad sam malo u gužvi, pa bi molio ako mi neko može pomoći. Na biljci mi je novo lišće počelo žutiti od vrhova. Trazio sam malo, ali nisam naletio na nesto slicno, mozda ni nije nista strasno. Malo vise o grow-u, zemlja terra magma, rasveta 8xcfl, velicina boxa 40x40x120, seme ww auto, danas 27. dan, gnojio sam ju jednom s nekim tekucim gnojivom iz interspara, nemam ga pri ruci, mislim da se zove terra sun i znam da je najveći postotak dušika. Hvala na odgovorima! Evo slike http://imageshack.com/a/img440/9246/it9u.jpg
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
izgleda kao da si je malo pecnuo sa gnojivom,stavljaj pola od preporucene doze koja pise na ambalazi,i autosima inace treba manje gnojiva.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
tolika posuda a tako malo zemlje, pa nemoj na tome da stedis :eek:hno: trebalo bi da je napunjena bar do crte i to pre nego ja zasadjena presadjena), sad ako dopunis koren je i dalje dole plitko i gumba se u krug na dnu posude

2vj8spv.jpg
 
05.12.2012
41
21
8
Oke. Hvala na savetima. Ako neko ima jos nesto da predlozi slobodno. Ma za posudu znam da sam se zeznio, zemlje ima 10 litara, a posuda je puno veca.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......pecnulo ju je ocito to gnojivo iz interspara......automatici inace zahtjevaju manje gnojiva, ja svoje u posudi od 5l ne gnojim prvih 30 dana tako da ti netrebas min 40.......vidi se na samom vrhu zuti vrhovi lisca, to su prvi znaci da joj je previse gnojiva......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
vidi, ja bih ostavio da se zemlja osusi skroz, onda malo lupkao po posudi da se zemlja lepo odvoji i izvadio biljku pored sa celim busenom, dopuno posudu svezom zemljom, vratio nazad na tu svezu i dodao okolo koliko treba oko busena, zalio sa par litara vode i ostavio. tu se tek pokazao cvet i nece joj smetati presadjivanje ako ga mozes odraditi tako da izvadis sa celim busenom. ako mislis da ce se zemlja rasasti mozda bolje da ne diras nista
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zernebogh
05.12.2012
41
21
8
Bojim se da bi se mogla raspasti, jos ima peska i stiropora u njoj. A valjda ce ispasti dobro. Problem je sto ni ne znam koliko ce narasti. Na dinafemovoj stranici pise do 110cm. Jos cu razmisliti, mozda i pokusam dodati zemlju.
 

Naduvani_Zeko

Aktivan Član
04.07.2012
65
27
18
40
iza coska
Uzmi saksiju u ruke,skalper i fino rezi saksiju.Nemoj je skroz unistiti nek je na par mjesa pomalo drzi.Uzmes novu saksiju(nek bude malo veca) dopunis je zemljom ,postavis staru u nju i polako uklonis djelove stare saksije .Mislim da sam koliko toliko bio jasan i od pomoci.Sve ostalo kako si naveo sa pijeskom i stiropolom ce se raspasti ,mada vjerujem da je korijenje od biljke dosta gusto i da ce zadrzat dosta zemlje .