Zanimljive Vijesti Iz Medija (nevezano uz vutru)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
Molim vas kompostirajte me,želim da postanem neka indika,da zakucavam.....Hmmm..A možda bolje neka haludža...Pa da,Pejotl.. :))


A koliko vidim i sa insektima više nećemo imati problema.:fuck:

 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
@Čupčupava , ima Joža komentar i na pomicanje vremena :)
''Ja ionako ne mijenjam sat, ja sam ih se namijenjao'', komentirao je Joža Manolić te se prisjetio kako je izgledao sat koji je Adam poklonio Evi. Prisjetio se i anegdote kad ga je Cezar morao podsjetiti da se mijenja sat.
Postavlja se pitanje, treba li uopće to manipuliranje vremenom :D
(prvo aprilska je šala, da ne shvati tko ozbiljno) :rofl:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598

PsiloCann

Banned
Banovan
26.04.2023
71
399
53
Grmlje 2. odvojak
zanimljivo da su pokazali to, ali meni se čini to kao neka vrstica, tu je nešto probala, odma dobila koplje u letilicu, skuhali ih sve, jedva ostala ova dva mala...
nevidim neaku mogućnost da je to linija i genetika stvoritelja, ovo je neki zaperak, brijaći koji su nas hibridizirali su kao mi, možda malo veći u ranijim vremenima, kasnije možda i manji, jedino ako ovo nije neki prelazni ili bazni oblik Elohima koji je uhvaćen u orginalu pa premlaćen na smrt...
nekako mislim da "tajo", ekipa koja je zarulala opako ovdje, izgledaju drugačije, a opet ako gledamo potrebu putovanja kroz vrijeme, svemir, prostor, ako je super mali može lakše sve odradit, pa je možda onaj koji je kao na našu sliku, ili mi na njegovu, zapravo avatar ovog pizdunca malog....
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
et.gif

Ovaj mali opalio majmunicu neku i nastali mi.
Šta misliš @kašišar na tu mogućnost :)