Zanimljive Vijesti Iz Medija (nevezano uz vutru)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.204
358
idesh...

ovo je stvarno zanimljiv članak :)


Kada pak govorimo o jenkemu, drogi koja je uglavnom popularna u Africi (Zambija), govorimo doslovno o govnima. Naime, lokalna djeca-beskućnici stružu izmet s kanalizacijskih cijevi, stavljaju ga u posudice i puštaju da fermentira nekoliko tjedana, nakon čega je ovaj proizvod spreman za snifanje. Navodno je daleko jeftinija i pristupačnija zamjena za ljepilo, a na svu sreću, nije zaživio u ostatku svijeta.
Kako puca: Uglavnom se radi o halucinacijama različitog intenziteta, koje traju po nekoliko sati. Neki kažu da je jenkem mnogo jači od kanabisa, a spominju se i snolike vizije, gubitak inhibicija i vrlo opasni osjećaj neuništivosti i neustrašivosti.

a evo i tu, kak opće nekome padne na pamet uspoređivat našu vutricu s tim sranjem???

idesh...nema da nema...kraja ljudskoj mašti i dovitljivosti....anbelivibl
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Hahaha.. prestrašno! baš nemoš virovati.. da mi je neznan koliko dosadno.. nebi se igrala s tin..
al ova droga od koje cujes travu kako raste.. hahaha..?? Jedno po ure toga bi mi bilo dosta.. :sun2:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
pojedine su tako lijepo opisane da čovjeku pravo dođe da proba poneku,onako tipa... dobi si na lotu jackpot,brvnara na vrh brda,subota,snijeg vani zapadao i odvališ se nekom ovom što npr,čuješ travu kako raste :D
...u fotelji sjedi žena i pazi na tebe da ne odljepiš :D ,daje ti da piješ malo limunade i trpa ti povremeno ćevap i malo ljepine u labrte :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
necu nikad vise o ovome jer znam da nije mjesto, ali mdma je jedna od tih supstanci koja ako se odgovorno uzme i u normalnim kolicinama, stvarno uljepša dan i cjelokupno iskustvo o svemu, ja i žena smo 4 sata sjedili jedno kraj drugog i pričali o svim mogucim stvarima a ljubav i sreća nam nisu izisli iz glave cijelo to vrijeme.....

volio bih probati ovo za sluh, mora biti kul u šumi dubokoj, sjest, zatvorit oci i slusat sumu kako diše...

dalje nebih isao sa ovom raspravom, da ne naljutim nadlezne :)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Reality is for those who can't handle drugs.. :p

salin se ja malo.. uglavnom.. da.. slazen se sa big L.om.. sve je iskustvo.. nema dobro - lose.. blabla.. dobra je samo granica..

Kad procitas ovo o porezu na Sunce (zivot!!!) .. kako da ti nedode da pojedes kil gljiva npr..