Zdravo ljudi :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
mislim na dnevnik uzgoja, a kako vidim imas iskustva s uljima i lijecenjem, biti ce zanimljivo saznati nesto novo.
uglavno se drzim julijskih alpa ( kekec i stric bednjanc, svizac,kozorog,orao) taj predel bolje poznam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
08.12.2015
128
191
43
aaaa ;) svekako čem imati dnevnik ali još treba malo počekati... sad radim na cob tehniki i nadam se da bit če ludo :D

tamo ima puno ljepih kraja. ideš kada skijat tamo?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
da, na Kanin dok sam bio mladi, sad mi je -20 prehladno, idem prek meje u Tervizio, malo skijam, malo secem po mestu pa opet na skije. u Bovec ljeti, planinarim autom na Mangrt i Vrsic pa duge setnje, prosla mladost,noge nemreju na Triglav vise. Jako volim dezelu jos od djetinjstva i divim se Slovenskoj organiziranosti i nacinu zivota, zemlja, vrijednih ljudi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: belivitez

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Dobro došo Viteže :cool: Sviđa mi se i tvoj nick, i tvoj avatar :) Djeluješ kao znaven čoek, pa s nestrpljenjem očekujem tvoje dnevnike, posebno outdoora ! Još jednom, dobro došo na
:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: belivitez

evome

Banned
Banovan
19.11.2015
45
7
8
da, na Kanin dok sam bio mladi, sad mi je -20 prehladno, idem prek meje u Tervizio, malo skijam, malo secem po mestu pa opet na skije. u Bovec ljeti, planinarim autom na Mangrt i Vrsic pa duge setnje, prosla mladost,noge nemreju na Triglav vise. Jako volim dezelu jos od djetinjstva i divim se Slovenskoj organiziranosti i nacinu zivota, zemlja, vrijednih ljudi.

skijanje je do dobro samo pazi polako
nemoj pasti
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
08.12.2015
128
191
43
da, na Kanin dok sam bio mladi, sad mi je -20 prehladno, idem prek meje u Tervizio, malo skijam, malo secem po mestu pa opet na skije. u Bovec ljeti, planinarim autom na Mangrt i Vrsic pa duge setnje, prosla mladost,noge nemreju na Triglav vise. Jako volim dezelu jos od djetinjstva i divim se Slovenskoj organiziranosti i nacinu zivota, zemlja, vrijednih ljudi.

Jako lijepo sve to čitati :sun2: hvala!

Dobro došo Viteže :cool: Sviđa mi se i tvoj nick, i tvoj avatar :) Djeluješ kao znaven čoek, pa s nestrpljenjem očekujem tvoje dnevnike, posebno outdoora ! Još jednom, dobro došo na
:vutra:

Hvala ;) nerazumjem šta kažeš sa time "znaven čoek". Sori imam malo problema još sa hrvatskim jezikom. :confused:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Pod ovim podrazumijevam čovjeka koji ima znanje, iskustvo itd itd... Dakle, dobro došo čovječe koji ima znanje, i želim ti da ga prosipaš što više, na korist i zadovoljstvo cijele zajednice
:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: belivitez