Zdravo ljudi :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Dobro dosao beli viteze :)
Lepo je videti jos jednu vise osobu koja canabis koristi u medicinske svrhe. Imam pitanje jedno a ne bih da otvaram posebno temu za to kad je vas par "medicinara" vec ovde pa ne zamerite :)
Devojka mi ima benigni tumor na obe dojke, planiram praviti CBD oil od sorte Seedsman auto cbd sugar gom. Pa neko vase strucno misljenje o tome bi dobro doslo :)
 
08.12.2015
128
191
43
Dobrodošao medžu nama, kada sam ja došao na ovaj forum, jedan prijatelj iz foruma je napisao, da malo mucam:) a bitno je, da se kontamo./ samo sproščeno, tukaj se ves čas nekaj dogaja. Zelo sem vesel, da si se logiral na ta forum:thumb::wave:/

Ma da samo da se kontamo ;) ako če bit šta nerazumljivo čemo sredit :) // fino da se dogaja tukaj, ker slovenska scena je zamrla odkar je afs padel iz serverja... org. pa že več let stagnira...

Samo ti nama stavljaj tocke i zareze pa mozes i na swahiliju pisat :p
Dobrodosao :)

Hvala Stipe ;) sad sam vidjeo da si tek japanac :D :D
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
08.12.2015
128
191
43
Dobro dosao beli viteze :)
Lepo je videti jos jednu vise osobu koja canabis koristi u medicinske svrhe. Imam pitanje jedno a ne bih da otvaram posebno temu za to kad je vas par "medicinara" vec ovde pa ne zamerite :)
Devojka mi ima benigni tumor na obe dojke, planiram praviti CBD oil od sorte Seedsman auto cbd sugar gom. Pa neko vase strucno misljenje o tome bi dobro doslo :)

Svekako pripuručam da napraviš ulje. Cbd sugar gom ima odlično razmerje cbd/thc. Ako djevojka ne treba biti high 1:1 bit če odlično. Ali pazi treba polako u startu. Pripuručam i upotrebu vaporizerja, nek dodje ulje (neznam kako se kaže "v bližino") problema. Za sve rake i tumore trebamo i thc. Ima djevojka kakvo lječenje kod doktora? U kakvi fazi ima sada tumor? Djevojka želi se lječiti z uljem od konoplje? Osoba treba biti 100% spremna za takav način...

Ako te zanima šta specifično samo mi reci ;)
 
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Ne zelim da bude high ali mi takodje i znaci to malo THCa sto daje sugar gom zato sto ce je opustiti i pruziti veci i bolji san (usled gubitka oba roditelja mnogo problema ima sa spavanjem).
Kod doktora smo bili vec par puta i posto je benigni tumor u fazi rasta na njima je samo da cekaju da naraste i da ga odstrane, makar oni tako kazu. Devojka je pristala na moju ideju da se leci uljem. Ne znam smeta li kome da idemo ovde toliko u off topick, zanima me dosta toga o CBDu jer nema mnogo odgovora na moja pitanja na forumu ili ih makar ja nisam nasao :/ Da li se drugacije gaji biljka kada ide u medicinske svrhe, da li se ranije ili kasnije bere? Ima li nesto tako bitno sto bi mi moglo promaci?
Hvala na zelji za pomoci :)

I molim te za objasnjenje, sta je "vaporizerja" ? :(
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ne zelim da bude high ali mi takodje i znaci to malo THCa sto daje sugar gom zato sto ce je opustiti i pruziti veci i bolji san (usled gubitka oba roditelja mnogo problema ima sa spavanjem).
Kod doktora smo bili vec par puta i posto je benigni tumor u fazi rasta na njima je samo da cekaju da naraste i da ga odstrane, makar oni tako kazu. Devojka je pristala na moju ideju da se leci uljem. Ne znam smeta li kome da idemo ovde toliko u off topick, zanima me dosta toga o CBDu jer nema mnogo odgovora na moja pitanja na forumu ili ih makar ja nisam nasao :/ Da li se drugacije gaji biljka kada ide u medicinske svrhe, da li se ranije ili kasnije bere? Ima li nesto tako bitno sto bi mi moglo promaci?
Hvala na zelji za pomoci :)

I molim te za objasnjenje, sta je "vaporizerja" ? :(
Daj, molim te, otvori temu u medicini, pa ćemo tamo sve odgovorit. Samo opušteno, može se djevojci puno pomoć.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
haha , srodna dusa. cini mi se da nas nema puno na ovom forumu, @ZdravaTrava skija, za ostale neznam. ja se drzim skija po uredjenim stazama, ostale discipline gledam sasimpatijama ali mi fali hrabrosti i zrnce ludosti da se upustim u njih. Zmajarenje i paraglajding oko Tolmina za sad mi je neispunjena zelja, da ne drobim dalje, uskoro startas s dnevnikom, pretpostavljam, evo jednog koji te prati vec imas, prije snjega jel.
 
08.12.2015
128
191
43
haha , srodna dusa. cini mi se da nas nema puno na ovom forumu, @ZdravaTrava skija, za ostale neznam. ja se drzim skija po uredjenim stazama, ostale discipline gledam sasimpatijama ali mi fali hrabrosti i zrnce ludosti da se upustim u njih. Zmajarenje i paraglajding oko Tolmina za sad mi je neispunjena zelja, da ne drobim dalje, uskoro startas s dnevnikom, pretpostavljam, evo jednog koji te prati vec imas, prije snjega jel.

Wooha :) ima nas ima ;) ja jako jako volim freeride ali kod nas nema puno spotova. Više bordam i najbolje mi je u Austiji. Neznam kakav dnevnik?

Veliko ljudi video sam u Mariboru sa zmajevi in padali (Pohorje) ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310