Zemlja??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.12.2014
1
2
3
Split
uzeo sam baby boom(ruderalis x blubbery x northern light te afgan kush..
sve su to automati 45-60dana..sad me jebe koju zemlju uzeti.i kako cu znati jeli dobro skladistena??znam da moze zemlja bit najbolja ali ako je sklafdistena krivo grow propada..to me jebe u mozak..molim samo iskusne growere koji su imali iskustva sa slicnim ili isim sortama sa se jave..hvala :)
 

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
prvo krivi podforum. a drugo to moras pitat prodavace u trgovini kako je skladistena. npr pevec neke zemlje drzi u zatvorenom, a neke u otvorenom prostoru (na kisi) tj to su pretezno veca pakovanja 50 L+
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.922
358
Socotra Island
eelslap.com
Ne možeš nikako da znaš da li je dobro skladištena . Ako pitaš trgovce , verovatno ti većina neće ni reći istinu :)
Poslednji put kad sam kupovao supstrat u manjoj radnji prodavačica se uhvatila brže-bolje za kesu koja je stajala napolju . Presekao sam je odmah i pitao da li ima neku unutra koju ne iznosi i žena mi iz magacina izvadi vreću . A što se tiče sorte nema to veze sa vrstom supstrata . Kvalitetan supstrat ili zemlja kako ti kažeš je kvalitetna za svaki strain a loša je isto tako loša za sve .
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.922
358
Socotra Island
eelslap.com
Ja lično koristim magmu kad god mogu da je nadjem , kad je nema uzimam florabella universal . Sa njima ne možeš da se zezneš , a za kokos možda da sačekaš nekog drugog za odgovor .
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Gledaj da ta Terramagma nije skladištena vani i trebalo bi bit sve 5 :) Ja sam uzeo TM iz Bauhausa od 60L koja je bila unutra i sve 5 :)
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.922
358
Socotra Island
eelslap.com
p3250001g.jpg


kazem ti sa magmom nema greske
 
  • Sviđa mi se
Reactions: libefich

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
pa bez obzira, mogu ja ubrati u 30 danu pa reć da sam završio, ali iskreno to nije to. većina automata bi trebao minimalno biti u cvatu 50 do 55 dana da bi trihomi došli na polubraun. sad ti računaj da većina automata procvijeta cirka oko 30-tog dana, što ispada da su tvoji automati bili svega 30-tak dana u cvatu što su trihomi faktički prozirni. Ne kažem da nisi imao dobar urod i da je rad bio loš ali to nije to, odnosno onaj maksimum koji bi trebao biti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GrowGirl85
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.