ZEMLJA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
pitanje citam da se netreba gnojit biljke prva 2 tjedna, e sad sta kad ih se presadi?? Posto su ipak dosle u novu zemlju?' Jel treba dodavat gnojivo il se moze ostavit jos 2 tjedna u presadjenima bez gnojenja?
 

kmr

01.04.2015
4
0
1
40
Imam jedno pitanje.. Pre 17 dana sam posadio dve male zenkice u neki glupavi jeftini humus sa supstratom iz prve cvecare. Ne znam ni ja zasto, nije mi jasno.. Super su rasle prvih 10 dana, a onda kao da su usporile.. Razvijaju se, ali jaaako sporo. Posto mi je prvi grow, ne znam da li je to normalno, mozda i jeste. Pa reko da nije do zemlje.. Te jeftine glupave. Nisam cak ni sa perlitom pomesao.. Mada sam napravio dobru drenazu. Tek sada kad vidim kesu kapiram da je pH zemlje previsok.. Da li da ih presadim u neku Florabellu ili nesto ili da ih ostavim tu? Hvalaaaa :D
 

kmr

01.04.2015
4
0
1
40
Pa nemam bas prostora, ove su mi knap legle u box.. Nego se tripujem na stres oko presadjivanja.. Mada im je mozda veci stres zivot u losoj zemlji.

A i crvenkaste su im stabljikice pri vrhu. Mozda bas zbog lose zemlje. A mozda i genetika. Ne znam..
 
Poslednja izmena od urednika:
15.03.2015
35
30
18
gdje ima za kupit potgrond h u splitu?bio sam u bauhausa al je tamo nema imaju neku agrocz po povoljnoj cijeni ali neznam kakva su iskustva sa njom
 

disco rebel

Aktivan Član
20.01.2014
173
616
93
prošli grow sam radio sa žutom florabellom u miksu sa perlitom(25-30%), sve je bilo super. opet sam kupio tu zemlju, sutra treba da punim saksije, ali sad vidim da imam samo vermikulit. seme je već krenulo, pa se razmišljam šta da radim... da li da stavim vermikulit pa da pazim extra oko vlage ili da naručim perlit? pa kad stigne... indoor 2x18l...
 
Poslednja izmena:

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
kupio terra magmu al dvije,tri litre premalo pa me zanima jel problem ako tih par litara nadomjestim malo vecim kamenjem na dnu tegle? radi se o automaticima i teglama od 15L