ZIPPO, ostali benzinci i omiljeni upaljaci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Apsolutno nikakve oznake. Ispod plocice na poklopcu je serijski broj. Plocica na vidljivoj strani je boje srebra kao upaljac a sa druge strane je zlatna.
Budemo pitali ako cemo ponovo ic tamo, morao bi covjek znat jel to istina ili mit.
Al svejedno fala, nisam ni primjetio tu plocicu, mora bit neka prica iza toga jer inace nema smisla stavljat beskorisnu plocicu i saraf :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ja na googletu nisam nasao nista po tom pitanju, al mozda nadjes koja je funkcija toga sto si skinuo. ocetkamo temu sutra, mozda se jos neko javi da nesto zna po ovom pitanju
 
14.07.2015
38
100
18
42
imao sam upaljac koji mi je zapao iza kreveta,jedne prilike slucajno odgurnem krevet da dohvatim olovku i ugledam upaljac na koji sam zaboravio,,stavim na sto a drug uzme u ruke i drekne DYPONNNNN!!ja gledam sta mu je i on mi objasni da su to najskuplji i izuzetno rijetki upaljaci koji imaju nekakve papire licence neznam vise sta,,hmm,,posto je bio pokvaren odnesem ga malo po gradu radnjama zlatarama(jer je imao unutar poklopca nekakvu zlatnu plocicu)i naletim na kolekcionara,,hahahahaha,,jos,se,sjecam njegovog izraza lica:makaze:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
Zgotivio sam ga mnogo jer je WHITE ! :)
white.jpg
 
03.06.2015
109
112
43
33
ha ha.. ne volim ni kavu.. ali naći ću nešto za palit volim vatru ;)
Nego drugovi koji benzin koristite? Zippo original, Ronsol, David Ross ili neki drugi?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
koristim ja i clipper, sasvim solidan a nesto jeftiniji od zipa i ronsona. probao sam i komet, al ga se ne secam najbolje, cini mi se da je imao prolaz :) probao sam i tog davida, dobio od opa cupa, al se nesto ne secam bas najbolje... mislim da jeste nesto bio izrazenjiji miris. probao sam i mesavimu iz pony-exoressa, fuj. a probao sam i cist alkohol, kao i votku, radi al brzo izlapi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe