znaci prvi puta pokusavam :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.01.2015
8
0
1
51
Ovako malo sam citao.. ali vise bi olio vase misljenje.. posto je prvi pokusaj..
1. sjeme gdje ga narucit, gledo sam masu stranca svuda ima gdije nije rizicno.. i dali se moze kazneno odgovarat ako otkriju u posiljki sijeme? :D ako moze link.
2. box ormar 1m,1,2m,1.80m. (D/Š/V) a mogao bi i okrenit da vidina bude 1.2 neznam jel dovoljno ..unutra cima ga naj bolje oblozit i koliko bi po vasem misljenu stalo biljki
3.svijetlo HPS gledam svi gotive tu vrstu svijetla.. kolko mi treba za taj prostor i sta jos od rasvijete mi treba :D
4. koja je minimalna tempera za razvoj. i vlaznost.
ventilaciju cu sam iskemijat.. dodajte ako mislite da jos sta trebam znat..a da bi dobro pomoglo
Hvala u naprijed.
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Jebemu treba sredit vodic zaustavit ovo, jel toliki bed od vas toliko da se sprijeci zatrpavanje, ne vidim kako se vama da micat teme stalno umjesto da se rijesi iz korijena. To nema smisla jer stvarno nije velik forum u tjedan dana bi sve moglo blistat. Zna se kako treba radit, vec je sve napisano samo tu ti tamo treba fotku uploadat, i onaj pdf uploadat, sve skupa stavit na vidjelo negdje kad je vec ocito da nitko ne trazi tamo di ste stavili. Sta vam je ljudi moji? Sori ako se tko uvrijedio, mene ovo ljuti jer je rijesenje jednostavno. Sto je s vutrapedijom?

Za sva tvoja pitanja postoje teme i sve sto si pitao je tamo odgovoreno, pogledaj u "unutrašnje uzgajanje"
 
Poslednja izmena:

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
1 - imas temu o narucivanju sjemenki, nije nista rizicno...
2-najbolje mylar folijom, 5-10 biljki
3- 600w i reflektor
4-min temp oko 18, vlaga 40-60% ovisi u kojem su stadiju

Imas o svemu tome na forumu, na istom podforumu gdje si sad postavio pitanje, ajmo na citanje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.