Čuvajte se ćelavih bolesnika!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
tako je. Seljak je osoba koja zivi na selu i bavi se poljoprivredom (ili samo zivi na selu) a seljacina je karakterna osobina..

evo sad sam prvi puta isao citati ovaj thread i zgrozio se.. ovdje postoji zlatko pravilo za ovako nesto..

"govn*.. sto ga manje diras, manje smrdi.".

pustite ih sve uku**c nek baljezgaju sto hoce.. vjerojatno ni nisu krivi sami za to jer je to najcesce posljedica odgoja roditelja.. treba ih jednostavno ignorirat..
ako vam dodje srat uzivo, samo ga treba sterat mami doma pod sisu, eventualno mu samar stisnut. osim ako ih je mnogo onda treba dat petama vjetra. :))
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Znam da je malo kasno komentirati o ovome, ali nisma se mogao uzdrzati...
Hvala bogu sto takve naciste i skinere nema kod nas u MKD, bar ja nisam svestan njihovog postojanja.
Ali ovo sta se pise na stormfrontu je bolesno i kao sta su neki rekli... to su samo deca sa ispranim mozgovima koji neznaju sta hoce pa mrze sve sto ne prilici njima..
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUFFFFFFFFF
Nemogu razlikovati narkomane od one koje pusu vutru, samo zato sto su im tako rekli...
I govore kao svi koji su poceli pusiti su kanije presli na heroin...
Ali se nikako ne pitaju zasto ??
Pa naravno kada neko dete koje je tek pocelo pusiti vutru kada ide do dilera da si kupi nude mu i teze droge, i kada tad on ce "popustiti" i uzeti ono sta mu stalno trube...i ode u pakao heroina.
A ako je vutra nije bila zabranjena, oni dileru nikada ne bi dosli u kontakt sa tim klincima i onda ih nekako uspiju prelagati i od njih nacine redovne kliente, koji bi sve uradili da im daju sto vise para.

Pozdrav svima onima iz stormfronta, i pocnite misliti svojom glavom, zato vam stoji na ramenama...nije samo za da je brijete i mazete svakakvim uljama da bi sta lepse sijala...

:kackepieksen::kackepieksen::kackepieksen::kackepieksen::thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
ja sam imao priliku upoznati "skinsa" koji je bio musliman-...

tolko o tome kolko u ZG ima pravih skinsa....pravi skinsi se ne zamaraju s tim jel imas crvenu majcu ili bijelu.... ma joj što manje razgovora o njima.... bezveze trosim energiju na nes sta me uopce ne zanima, ali eto...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Zanimljiva situacija danas, u sredstvu javnoga prijevoza lik s swastikom i onim orlom na torbi a ja u džepu bedž na kojem lik baca swastiku u smeće koji ne nosim po sebi iz sigurnosnih razloga
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
Šaman Šandor je napisao(la):
Zanimljiva situacija danas, u sredstvu javnoga prijevoza lik s swastikom i onim orlom na torbi a ja u džepu bedž na kojem lik baca swastiku u smeće koji ne nosim po sebi iz sigurnosnih razloga

pretpostavljam da je lik bio neki maloljetni srednjoškolac? dosad sam samo njih viđao sa svastikom nacrtanom na torbama

trebao ni netko tim "nacistima" kod nas objasnit hitlerovo mišljenje o slavenima
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ova rasprava i sama tema po sebi isključuje jednu činjenicu koja se i tiče same klasifikacije i nazivlja onoga o čemu priča...

biti "skinhead" ne znači biti nacist/fašist ili išta drugo što spada pod te agresivne destruktivne dominacijske genocidne ideologije! evo, da dođete na neki forum o tome, isto ko kad dođu noob-ovu na vutra.org pa svi ih opominju kako je nemoguće uć u priču o travi bez da znaš znanje ili da si potražio informaciju naspram dezinformacije, tako stoji i ovdje... pokret skinheadsa vuče svoje korijene sa jamajke di su postojali "rudeboys-i" i iz velike britanije di su bili "mods-i"... bili su to mladi koji su slušali reggae, ska itd., brijali na radnička prava, promijene, antirasizam... onda zbog loše ekonomske situacije odlaze jamajčani u V.B. zbog posla, di se vremenom, u 60tima, ove dvije grupe skupljaju i ujedinjuju (+ tu su bili jaki i indijci, koji su im se također pridružili)...tada su nastali prvi skinheadsi i oni nisu imali nikakve veze sa nacizmom (niti nemaju), genocidnom, rasističkom i etničkom politikom već baš SUPROTNO: prava za sve rase (bili su tako i onako mješani unutar sebe), pravo na slobodu, radnička prava, prava srednje klase...znači dosta demokratsko-socijalističkih težnji koje su se većinom ticale loših uvjeta srednje i niže klase. Onda par godina kasnije, u americi i njemačkoj, te engleskoj, di su nacisti imali jaka uporišta, počinju se stvarati i "nazi skinheadsi", kao kontra ovima, ali njih nitko nikada nije niti NEĆE PRIHVATITI KAO SKINHEADA JER ON TO NIJE NITI MOŽE PO LOGICI BITI! temelji pravih su sve suprotno od ugnjetavanja i ubojstva, već borba za prava pojedinaca i sloboda čovjeka, a i ideološki više briju na radništvo i socijalističkije težnje...svi naciste zovu "boneheadsi" što može svatko zaključit šta znači i zašto i govore da oni nikad ne mogu biti skinski makar oni sami sebe tako smatraju jer im to kul zvuči... što se tiče obrijanih glava, to je čisto radi tuča a i jer simbolički smatraju da duža kosta znači podložnost manipulaciji i kontroli, pošto se može češljem podređivat željenim oblicima (frizuri).

onda u 80' i 90' u sad-u nastaju i drugi oblici od kojih su najjači SHARP (skinheadsi against racial prejudice) i RASH (red and anarchist skinheads)...oni više briju na anarhizam, socijalizam koji se direktno tiču čovjekove slobode naspram ugnjetavanja države te ekonomske, rasne i političke dominacije...ovo su im neke povelje:"To dispel the myth, in both the media and in mind of the general public, that all skinheads are racist.

To keep alive and expand the true skinhead subculture through means such as music (Oi!, Ska, Reggae, Soul, Hardcore, Street Punk, etc.), fashion, fanzines, fliers, concerts, dancehalls, and gatherings.

To create a space for left-wing ideas to exist in the skinhead scene.

To combat, physically and politically, the existence of far-Right ideas in the skinhead scene.

To win back the good name of our subculture from the boneheads and racists.

To articulate the connection between the young, working-class, multi-racial skinhead subculture and left-wing ideas.

To organize for the physical self-defense of left-wing skinheads from attack by all those who declare themselves our enemies.

To participate as an active, organized force of anti-racist skinheads in the radical Left and anti-fascist movements.

To make sure our vision of the anti-fascist radical Left (working-class, multi-racial, street based and militant) continues to exist"

Iz ovog svega vidi se da je to antinazi i antifašistička organizacija a ne suprotno te da svi koji se smatraju nazi skinheadsima su zapravo needucirani tupani koji nemaju blage veze da su živi, kamoli da to dvoje ide zajedno... čak me dojmilo da sharpovci i rashovci su protiv patriotizma (smatraju kako je to državni alat kojim stvara emocionalnu, etničku i ideološku krinku kojom stvaraju mržnju, unutarnju podijeljenost, nacionalizam i naposljetku međusobnu mržnju ili u krajnjim slučajevima rat) ili općenito ideološkog ponosa...



Mislim gledam ovu temu već dugo i svi povezuju jedno sa drugim...nikome ovdje ne serem, skins nisam (iako ima jedna zvjezda sa natpisom R.A.S.H. iznad moje kuće koja još stoji, hehe, to još iz srednje sprejom našaro, budala :D), na politiku ne brijem, mržnju još manje, nacionalnost i rase ni ne uvažavam kao postojanje, ali ako ovo već sajt protiv dezinformacija i edukaciju, onda se moro nadovezat...jer pazite, ne kažem ja da svi skinski koji su čak i pod ovim ok tezama i poveljama da svi oni rade super...mislim, pola njih se ufura šta su skinsi pa se time kurče, nađu si ekipu pa se tuku sa nekim debilima, briju na radikalizam...u rusiji dio skinsa rash su totalno radikalni i briju na staljinizam ili hardcore komunizam...tako da budala ima i bit će, makar u uniji "tko će ubrati najnježniju tratinčicu i pomilovati najljepšeg leptira"...ali ovdje se radi čisto o ideji i začetku samog pokreta skinheads te naznaka zbog dezinformacije medija koji su taj pojam povezali sa nacizmom i luđacima koji noževima bodu cigane i žute i briju protiv imigranta, dok zapravo sam termin nikako ne može biti povezan s time...eto, jedino o tome ovdje riječ:thewave:


i dobro reko django...trebali bi oni malo vidit hitlerovu briju o slavenima...jebote, u skandinaviji, španjolskoj, francuskoj, italiji, hrvatskoj postojali hitlerovi režimi nacistički i sve to bilo ujedno i protiv tih država...jebote, pa on i mussolinija sjebo di ne bi pavelića...budale, kao mi smo nacisti i staše, a ideologija nacizma o slavenima priča: trećina mrtva, trećina pokrštena, trećina roblje...ove **********e bi i pristale da budu roblje pokrštenih, samo da se prodaju za jačim...eh, to je taj kompleks ljudskog bića i karaktera da uživa u dominaciji i moći...perverzija...al ko da nam i danas bolje...demokracija, wow, sexy ime:banana_dred:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma ima milion vrsta skinska i znam da oni nisu nastali kao nazi pokret ali jako je malo kod nas tih ne-nazi skinsa i zato se skinheadsi kod nas uglavnom povezuju s svojom nacističkom inačicom
 

green panter

Aktivan Član
19.12.2008
97
3
0
34
Ma nemojte uopste da obraćate paznju na takve ljude, nemogu da vjerujem da postoje takvi sklopovi mozga jos uvek! Ja sam srbin iz banja luke, ali me stid kada vidim da ovo radimo, ali takvih ljudi ima svugdje, NAZALOST.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
još je ovdje i dobro...u svijetu je puno jača sva ta scena i pozitivne i negativne strane koje idu s time... u americi ih ima ko blata (npr. sajt stormfront) :thumbsdown: al zapravo kad pogledaš, poprilično jasno zašto ljudi briju na taj nacizam/nacionalizam...obriješ glavu, staviš čizmare, ekipa te primi i onda taj tipični ego trip ljudski da nas pali dominacija i sama ta moć koju dobiješ statusom i opakom reputacijom...jebiga, čovjek se poprilično pali da podčinjava druge, sam taj filing "biti jači" je nešto šta čovjeka očito nisu dobro roditelji podučili dok je bio dijete...trebali su mu dati da se igra s romima i da gleda sa čaletom national geographic da stvori osnovne ljudske vrijednosti:b_bow:
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
Nemam nista protiv skinsa(ucinkovito) , bas su slatki onako celavi...
Sva ta naci sranja treba protjerat sa balkana i ne samo naci isti su i ovi desnicari i navijaci i slicni.
Ne kazem da nema ok navijaca ili da desnicar ne moze to bit zbog nekog "viseg" razloga ali malo pomalo su mi dopizd...i .

a najgore mi je od svega sto vidim se da sve vise i vise mladih koji dolaze (14 - 15 god) poistovjecuju sa raznim tim desnicarskim sranjima pa hebo kako to da i u 2009 godini nekome idol moze bit pavelic???

A svi su mogli lijepo zapalit koju i zaspicirat na mir ljubav i tako to... i imali bi pravi hipijevski balkan a ne ove ratove.
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
hehe imam ja iskustava sa njima.
moze se utvrditi da sam ih sva prezivio; a neka nisu bila ni potpuno lisena mog zadovoljstva.
a na stormfrontu sam pre onog sranja u ns-u prosle godine malo monitorisao njihove aktivnosti, koliko je moguce, ipak nisu totalno retardirani; i usput sam se dobro zabavio.
srbi vredjaju hrvate i obrnuto, svi zajedno bugare, ukrajinci sve ostale i tako dalje...
zivahni su.
 
04.02.2009
7
1
3
36
Sjecam se kada sam jos bio balavac 16-ak godina, ja i frend smo bili na jednom koncertu u zagrebu i sad se vracamo negdje oko 2-3 ujutro kroz importane i skupina celavih vucibatina ceka i gleda ko im se svida, ko ne.Jedan od njih je viknuo "e ajmo ove" i krenuli prema nama, no zaobisli su nas i zatlacili nekog tipa iza nas.Bez razloga.Iskreno u tom trenutku sam mislio kako su batine neizbjezne, no pitao sam se cemu to.Nit sam cigan, nit budala, jedino nisam arijevac.
Poanta je ta da smo svi mi frajeri kada smo u skupini, no pojedinačno je*o sam sebe ako to sve nebi riješio i potamanio, tj. još bolje zaposlio ih i dao im neku normalnu naviku i obavezu da imaju u životu!!!
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Poanta je ta da smo svi mi frajeri kada smo u skupini, no pojedinačno je*o sam sebe ako to sve nebi riješio i potamanio, tj. još bolje zaposlio ih i dao im neku normalnu naviku i obavezu da imaju u životu!!!
...
Bananeyessss.gif
Bananeyessss.gif
Bananeyessss.gif
 
11.01.2009
1
0
0
34
Kakvi bolesnici, mentalno poremečeni jadnici, ja osobno znam 2 takozvana skinheadsa koji su pravo ruglo. Nikad neću zaboravit kada su njih dvojica išla tuči jednog "pedera" koji je bio u parku sam s 10-tak cura. Na kraju su ta dva morona bježala od CURA !!! Prava komedija za gledat. Inace u mom gradu takvi idioti su ugrožena vrsta, uffffff nahebem im se majke koju su ionako dovoljno ****** njihovi idoli arijevci.
 

Kr.Atom

Banned
Banovan
11.06.2008
18
0
0
45
Prosto na celu im pise da se idu tuci.Batinasi!Jednostavno ih zaobidji i oni ce valjda uspeti da pronadju suparnicku ekipu i sa njima se batinati.
NAUCITE SAMOODBRANU i NEKACITE SE!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.