Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
4herbs je napisao(la):
E ljudi što se mene tiče previše ste se ufurali na marihuana style i slušate reggae i techno...Svaka čast zika je super kad se naduvaš,ali to je prejednostavno ako se mene pita i nema baš nekih emocija izraženih u toj glazbi,ja volim slušat neke vrste metala al da odma ne zakjučite da su to majmuni koji samo lupaju jel to stvarno nije tako...ja sam isto protiv onih nadrkanih bendova koji samo razbijaju i volim čut predobre melodije i zato neslušam slipknot i ta sranja ali recimo dissection mi je najdraži...to je prejezovito kako mogu trnci pičit kad se napušite i slušate malo čudniju i mračniju glazbu to je jeza
ako nevjerujete poslušajte si ovo(ali samo napušeni i ako je moguće odvrnite do jaja)
http://www.youtube.com/watch?v=_Xn3BnYaFSk
ajd uživajte ako možete :)
peace

Uf i meni valja poslušat upušen metala tu i tamo dissection je super meni posebno pjesma where dead angels lie
A i nije tu nitko zabrijo glazbenih ukusa ovdje ima ama baš svakakvih i sluša se apsolutno sve(čak sam načuo da neki i mene slušaju)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ja volim slusati dok sam high psy trance....upustim se u putovanje na talasima muzike,osecam svaki zvuk pesme,svaku promenu...nisam vise u stvarnosti...nalazim se na drugom mestu,duhovno,neverovatan osecaj...moje telo pluta,vidim svoje misli,sve u nekom 3D svetu,nekoj 3D realnosti,van obicne...ah...
Evo par pesama koje koristim za tako nesto...


Bizzare contact ft. Alternative Control -MTV
Bizzare contact - One day in mexico (rmx)
Bizzare contact - Freedom
Talamasca - Tribal journey

....i tako dalje i tako dalje...


Lu
 
19.08.2008
25
4
3
34
Jedan moj frend, ajmo ga tak nazvat, puši travu sam kad sluša Dylana..inače ne može- idiot! Najvjerovatnije mora slušat Celine Dion dok se jebe. Ja osobno volim poslušat reggae prije duvanja.
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Idijoti u zadnje vrijeme...Dolaze u Crnu Goru 2. put nisam ih slusa uzivo do sad.Aj ako ako ima odje puljana da mi objasne o cemu je pjesma bozina idijota?...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Upravo doshao sa koncerta Astral projection...ux...od 6 uvece do 4 ujutru...
posao sam na after party od 5 h do 12h medjutim pobise se par likova ispred mene i jedan izvuce noz i izbode dvojicu...pa u bolnicu...itd...ja zapalim kod ortaka u stan...i sa jos jednim likom se vozili kolima do sad...ux...
muzika makes life better... :)))


Lu
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
jack-johnson-2.jpg
predobra stvar za ljeto...