Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57

da, i to nisu one njihove a la red red song pjesmuljci ovo je druga stvar..potpuno...

Još mi da Edit , sve sam napisao dobro i toliko sam napljugan da sam morao stisnuti jebeni mali crveni križić jer imam 3 ekrana otvorena, napišem cijeli poduži edit i onda, konj kakav jesam kad se dobro napljugan a receptori se več par danas full rekuperiraju i lijeće ne duvam pa mi došlo par truba od frenda amnesie i par frula Wite Widdowa kojeg sam kod frenda gledao rasti i baš je pustio dosta duže da narastu ko svinjice i pozvo me da gledam berbu a poslije smo se ubili ko zmije:razvaljen::.(sad sam ubijen također vrlo snažno električno nekako :banana123:)..uglavnom ovaj studijski album od UB 40 je dosta drukčiji od njihovih drugih hitova i tu u instrumentalu "signing off" pokazuju koliko su dobri muzičari i svaki instrument ima svoj solo, od sintiča, preko, basa gitara , bubnjeva itd....a zadnja stvar ima odličan vokal u pjesmi
"Madam Medusa" pjesma o Maggie tacher i kako je u krvi samih britanaca radnika digla ekonomiju uvodeči radne uvjete kao u USA 1920-ih, nestali sindikati bili...uglavnom poslušati što pjevaju o njoj svi spikamo ingliš , ne?:rasta:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: cons and irieman

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57

imao sam sreče biti na ovom koncertu...išli smo nas 3 koji obožavamo reggae a tamo nas je doćekao frend još iz školskih dana (živjeh dugo u Fr.) sa još brdo ekipe i ćibeeee:rasta:dobro trebalo se platiti nekaj ali bilo je sa Stephanom svuda....može i turist naći di ne onda mi, bili smo jedna od najzadimljenijih ekipa, došli sa nešto para ali fakat ima super marihuane, opet sam pušio onu afričku neku prejebenu, e da i u jednom večem vrhu baš te navodno "Congolaise" iz Konga (afrička se obićno da prepoznati sad točno zemlja ...) koja je lupala temeljito i kao drugo smo našli jednog minijaturnog malog pauka!!!-ugimulog!!! :confused:, uglavnom taj smo nekako među zadnjima vrh popušili ali fakat ekipa nas 3 i Steph i nekih 8-9 ljudi moje generacije, bjelčuge koje reggae vole hehe:banana_rasta:..svi došli opremljeni ganjama , neki po dve vrste neki su imali ulja a neki super šita marokanskog double zero(samo zbog informacije o atmosferi radi šit spominjem:)) majko moja, na početku sam na svu travuljagu poduvao joint ulja koji je Stephan (taj moj frend-copain) napravil za mene, ne ću to zaboraviti, prije sam uvijek sa bar još 3 do 4 ljudi ulje pušio i kao jako mlad kako me bacilo na halove...pa vrti frule i deremo se jer znamo sve napamet riječi i još dosta reggae bandova freancuskih i ostalih...eto raspiso se, radi THC....
:vutra:

edit, ovaj smajli, banana koja pleše mi je sve draži...:banana_rasta:

peace....
 
Poslednja izmena: