Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.08.2009
49
4
0
38
funkymtina.deviantart.com
Greenpower1 je napisao(la):
atmos-headclener,baš skinija i slušam,znatiželja me ubijala i...fino,gotovo po mom ukusu :)


e ako je gotowo po twom ukusu, onda pretpostavljam da volis progressive,, tj, jutarnji trens,, onda ti svakak preporucujem

altom-hologram(ali samo taj album,, ostalo je tako jebeno lose)
solar spectrum -planes of existence
ovnimoon-famili of light
shadov fx bas fina progresivica IQ hehe
sensent
vibrashpere-echo

i definitiwno beat bizare!!!!!!
i ako wolis malo mracniji sumski progresiv AJMAGARD

evo bas slusam ajmagard-album chose your good ,,,finjak
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ja volim šumsko voće, stvarno mi je jako ukusno i uživam jedući ga, pa si mislim da, kad toliko volimo šumsko voće, možda bi mi se svidjela i šumska muzika. pa ću si staviti skidati da vidim
 
22.08.2009
49
4
0
38
funkymtina.deviantart.com
Weedran je napisao(la):
ja volim šumsko voće, stvarno mi je jako ukusno i uživam jedući ga, pa si mislim da, kad toliko volimo šumsko voće, možda bi mi se svidjela i šumska muzika. pa ću si staviti skidati da vidim



uuuuuu nadam se da ces uzivat he he bas me zanima sto ces skinut,, i sto ce ti se swidjet, JAWI!!
,,jer ja ja uzivam u sumskoj glazbici mmmmmmmm mlj mlj mlj,,
trenutacno se slusha chill,, BLUETECH - mmmmmmmmmmmmmmmmm
 
27.07.2009
15
0
0
43
Setih se danas M.Oldfield-a. pa vrtim Ommadawn... zna da baca u cudna raspolozenja, kao da si negde na otvorenom, vrhovi planina izviruju iz magle, sunce samo sto nije izaslo, nebo sija na istoku... :sun2: pa se onda sve to premesti u Afriku... :icon_lol:
 

FunkyZ

Aktivan Član
16.03.2009
115
1
0
36
Kolega, moze... Jedna od retkih sa tog albuma koja mi nije-tako-losa... mozda cak i slusljiva ;)

ali, oprostices sad, moram malo da skrenem sa teme...
[youtube]SHVX6blC6-I[/youtube]
:D

p.s. moram ipak na bvanu da odgovorim... :D
[youtube]z6Gzvqgvs1s[/youtube]
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
nije loše nego sjetih se odmah jednog pitanja i odgovora usput

jel znaš šta je jedino bolje od gitare bubnja i basa ?

šta ?

dvije gitare , bubanj i bas :icon_lol::icon_lol::icon_lol:




nego kad smo kod smok repčine vidiš taj Bvana me stvarno pozitivno iznenadio
taj prvi album mi je više bio smiješniji i pomalo iznenađujući jer imao je neki
super fanki prizvuk za razliku od ostalog Bg repa al opet to je možda zato što mi se urezala ona figura iz spota rimujem i kradem i još sa onako zanimljivim izgovorom nekih palatala
pa me posebno simpatično dojmio hehehehehe

he hehehehe stvarno pamtljivo i iskreno nisam očekivao (ovako pazi pričamo o ovim prostorima) dobar album znam da si ti doktorirao na crnačkoj muzici pa ti je to sve malo :icon_lol:

no bilo kako bilo moram ovaj pasus i zatvoriti jednom rimom koja me baš nasmijala

hehehehhe kaže imam pozive za sudove na poslu perem sudove :icon_lol::icon_lol::icon_lol:


e da ja trenutno vrtim

[YOUTUBE][/YOUTUBE]
 

FunkyZ

Aktivan Član
16.03.2009
115
1
0
36
pazi, skroz to mogu da razumem...
mislim, opste je poznato da je bvana "kopirao" (tj. pre video nekog "lirickog" uzora u) Son Doobie-u... Opet, Seven je ranije bio pljunuti Sick Jacken.... Ima taj neki (wannabe?) latino fanki shmek, koji samo treba prepoznati...
Ironije, koliko god da je meni bila gotivna Suppahouse ekipa, i njihova "verzija" tog "latino/smoked repa".... Latinose nikako ne volim da slusam... xD Ima par izuzetaka, aaaaaaliiiii... ne. :D

ali dobro, bvana zaista jeste (bio?) prijatno iznenadjenje i svojevrsno osvezenje na sceni... u cast tome, ja nadolazeceg albuma...
[youtube]4g8-YHDDC0o[/youtube]