Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.08.2007
18
0
0
36
trenutacno experimentiram po hardcore happy tech stvarima, ali inache dark electronics, grindcore, hardcore, nesta punka i naravno hrpa metala odmalena... XD

tek nedavno sam evo od laganijeg otkrio nesta sta su mi se ljudi cudili da nisam ranije cuo - Kandu Kodzu i Nebojshu. jebachky mi se svidilo, svaka cast deckima, odusevljen sam cijelokupnom pojavom i umijecem benda. support!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Što bi spadalo u to dark electronics? Možda nešto tipa Power noise, noise(power electronics), industrial neki(ne mislim na metal) ili neo folk

Zanima me da možda nisam jedini ljubitelj slične muzike ovdje, dosta slabo naiđem na ljude koji slušaju išta slično ovim žanrovima što sam naveo
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
xexee...ma salim se...al trenutno...tj zadnjih dobrih mesec dana...ne slusam nista osim reggae-a..
jbg..tako ti je to kad obozavas neku vrstu muzike.. ;))))))))
pozdrav.. :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Evo ovo neznam jesam stavljo već ali savršenstvo je, tptalno mi se sviđa njen način pjevanja i glazba i još na francuskom pjesma uf

[YOUTUBE]GHSES-6tABU&feature=related[/YOUTUBE]

evo i isti izvođač samo turska narodna ali također odlično

[YOUTUBE]E4gKjLa0G0A&feature=related[/YOUTUBE]
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma to s ograničavanjem sam na onog rasta lika mislio jer je napisao samo reggae

E ovaj lik što si sad dao spejs uopće nije loš totalno interesantno
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
hmm slusam sve takodjer se bavim muzikom od malena i ubrzo krecem radit svoj studio i onda krecem sa produkcijom muzike stvarno sam haker za muziku...najvise volim techno electroniku veliki fun harstyle - a i jumstyle - a zakon su amsterdam arena black edition savrsenstvo postujem takodjer svu muziku tu i tamo rap ali ajs nigrutin je kralj kraljeva bad copy prti bg zakon.. ljubitelj sam trance - a kad sam u elementu uglavno razvali ekipa muzika je dusa nema bolje stvari na svijetu....
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
moj odabir muzike
logo_nirvana.jpg
Logo%20Metallica.jpg
250px-Guano_Apes_Logo.jpg
297-green-day-logo2.jpg
Poster_14195.jpg
otprilike to ide tako ali moj popis je daleko veći