Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.01.2009
9
0
0
39
eto samo da nabrojim neke od izvodaca...

refused,wu-tang,today is the day,technical itch,raiden,soia,mf doom,durrty goodz,dillinger escape plan,pantera,meshuggah,gremlinz,the sect,gang starr,ebk,current value,aphex twin,venetian snares,napalm death,brutal truth itd. itd. nemogu se sitit sad jos neceg...mamurluk je :D
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Sad naletio na neku stvar koja mi totalno se svidjela, hardtek-frenchcore nešto u tome smjeru
[YOUTUBE]o9nlVAsQWTQ&feature=related[/YOUTUBE]

I evo jedna što mi je totalno prejaka brutala totalno psihotično, da mi je na takvome party-u bit tjedan dana

[YOUTUBE]seJQjXaHGGQ&feature=related[/YOUTUBE]
 
10.12.2008
4
0
0
40
a jebote...kad pogledan ode 80% ekipe su pankeri...xexexe...neka neka...mozda se i znamo...kod mene se slusa sve...7 seconds, converge, his hero is gone, pain, thievery corporation, pink floyd, at the gates, the hives (iskljucivo stari), entombed, dimmu borgir + nesto etna, ambienta, noisa, elektronike (DnB), duba (novog), regea (starog) i od domaceg skoro sve sta je izaslo na pank i metal sceni (podrz` scenu, bar onu underground)...zivili
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Slumdog Millionaire (Hindi: स्लमडॉग मिलियनेयर) je odlican film, koji ocekujem da ce neke oscare sigurno pokupiti. Orginalan i zanimljiv film, napokon.

Soundtrack bi toplo preporucila svima :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eo sad me s ovim podsjetio na jednu totalnu drugačiju obradu pjesme "ligt my fire" pa evo da čuju ljudi i to, meni je čak i dobra(volim skroz amorphis iz toga razdoblja) ali više mi je ono zabavna nije to to ipak

[YOUTUBE]hndFp8EMuIU[/YOUTUBE]
 
23.08.2007
30
12
8
33
EXARP je napisao(la):
HBR1-Music on Futurnet

Ima 3 "podstanice" :
1. I.D.M. Tranceponder: Psychedelic, Progressive Trance, Full-On
2. Tronic Lounge: Progressive, Electro, House
3. Dream Factory: Ambient, Chillout, Downbeat, Trance

pa jako sam se sad uplašio zbog ovog radia. muzika lagano u plejeru i u plejeru lagano stišano, a zvučnici pojačani skroz. PUM DM žžžžž.
huh:crash:
 

greenmengace

Aktivan Član
20.09.2007
135
3
0
34
zivot_i_napushenije je napisao(la):
ja nekako uvek ostajem u rock vodama kad se napushim...od 70ih pa do danas...bendovi tipa led zeppelin, king crimson, ELP, rainbow, black sabbath shto se tiche starijih. a novije uglavnom TOOL i a perfect circle, malo placebo.. a volim povremeno da se opushtam uz ..da da hip-hop i to po mogucstvu ona starija garda: terror squad, biggie, onyx, M.O.P. busta rhymes, pa shto da ne i wu-tang, 2-pac...a od novijih volim ove domace zajebante tipa: prti bege i slatki krek, ajs nigrutin i drugari a omiljeni MC-jevi u nas su mi pokojni Moskri zato shto je bio doktor narko-rime i neshto ozbiljniji momak Shkabo. ipak najomiljeniji bend svih vremena mi je tool. to ujedno i najvishe slusham

prvi put cujem da neko ko pusi a ne slusa trance tehno :)))haha:clap:
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
Mumlja mi Kimya Dawson sa zvučnika. Tu du du. Moldy Peaches su super. Ova trava zapravo i nije obično smeće kako mislih napočetku. Dobro vam jutro. Jutro je super.