Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
44
ništa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
crkli zvuènici :(

to jest nije ništa, pogdjekoje auto proðe, frižider huèi i stomak mi krulji...

pokušavam nagovoriti mrave da mi zapivaju,ali kažu jok kasno je...
zamislite :?
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ATB ima dosta fenomenalno opustajucih pjesma. Kada slusam ove pjesme pod utjecajem vutre padam u trans (vrsta muzike je elektronska laganica, trance):

ATB - Get Hight
ATB - Circular Symetry
ATB - Beach Vibes (uvijek si zabrijem dok slusam ovu pjesmu da sam na nekoj plazi u sumrak)
ATB - Ocean Trance (isto tako i kod ove)
ATB - The First Tones
ATB - Too Much Rain
ATB - Obsession
ATB - My Dream
ATB - I Wanna Cry
ATB - The Autumn Leaves
ATB - Emotion
ATB - Cabana Moon
...
 
22.08.2006
0
3
0
sve i svašta.od metala ponajviše doom,sludge,stoner,drone(khanate,boris,crowbar,acid bath,jesu,my dying bride,funeral,sunn o))),earth....).od elektronske glazbe electro,trance ponajviše (infected mushroom,der dritte raum,nathan hawke,antony rother,royskopp,lindstrom,prinz thomas.... .još slušam punka,ambijentalne glazbe,klasike....ma svega :D


jednom svaka tri mjeseca kad se pošteno napijem i priuštim belog nisu mi ni cajke strane :lol:
 
15.07.2006
3
0
0
Zavisi od raspolozenja. U kompu imam dosta zike raznih zanrova. Cesto nadjem utociste u dobro poznatom zvuku, meni dobro poznatih bendova, ali naleti momenat kada eksperimentisem pa dam priliku nekim bendovima koje nisam bas preslusao kako treba. Sve je stvar momenta i raspolozenja. Evo bas sada preslusavam Morphine (best of) - bend sastavljen od tri clana (saksofon, bubnjevi, bas-vokal) sa veoma laganim i prijatnim zvukom...Pozz
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
560
113
balkan
a sta od vas nitko neslusa narodnu,mislim tu folk ili turbo folk ili kakogod vec 'muziku' ,da se razumijemo ja sam teski protivnik toga ,ali cudno mi je jer je zahvatilo 85% hrvatske a vidim nitko od vas neslusa to..

eto bratic je imao isto misljenje kao i ja do nedavno evo sad i on skakuce na to sranje...stvarno nemos vjerovat.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Nemogu cuti taj turbo folk narodnjake, iskreno pozli mi od te muzike, kad vidim one zgodne cure kako plesu na to dodju mi suze na oci. Ja nemogu podnesti tu muziku, ali nebi ju zabranil ili sl., neka ju slusa tko hoce, ali oni su jedan svijet, a ja drugi. U mom drustvu 95% ih mrzi tu muziku, kolko sam skuzil oni koji slusaju narodnjake imaju totalno drugaciji mentalitet od nas. Mozda ce se netko uvrijediti ali misli da je ta vrsta muzike primitivna.