Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.10.2009
7
0
0
35
slusam dosta glazbe, ali sam uvijek nekako bio najvise naklonjen panku i rocku, naravno reggae se slusa dosta, ponesto elektronike tipa kraftwerk nekad i rap-a nesto samo tram11...u zadnje vrijeme najvise slusam Ska Punk i reggae ...jer mi nekako najbolje pase kad se naduvam
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
kako ovo dere...juuuuj :)))
Just_Cuz_13.gif



http://www.youtube.com/watch?v=QcddudkSMuw
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
(ako je gornji post usmjeren meni):

Gle ako sam ja dete kreten kako ti kažeš onda si ti još veći kreten jer nekome to možeš reć na osnovu jedne pjesme što je stavio.

Ko prvo, ne slušam cajke, organski ih ne trpim, mrzim i odjebavam uvijek, drugo, u vezi Raste, ne slušam ga, nemam nijednu njegovu pjesmu u kompu niti ga namjeravam slušat, al eto, ta pjesma mi se sviđa, i radi toga sam kreten? lol, jebeno ti je stajalište, svaka čast..... vjeruj mi razumjem se u rep jer ga pola svog života slušam i znam da Rasta nije neki reper (on ni nije reper ako cemo istinu) al samo sam pjesmu stavio JER MI SE SVIĐA....

Malo se propitaj o svojim stajalištima jer nikako nisu zrela, ako nekome radi neke stavljene pjesme kažeš "ti si dete, idiot" onda se malo zapitaj o svom vlastitom idiotizmu jer je na većem stupnju od idiotizma bilo kojeg "deteta".....

(ako gornji post nije meni namjenjen):

Ispričavam se duboko
 
07.09.2009
19
3
0
38
nemam lošu namjeru s ovim pjesmama s obzirom da ja nisam ni hrvat ni srbin ni bosanac, a ni slovenac :D ali baš zato sam odrastao na ovim prostorima hrvatske gdje se uveliko slušaju cajke ali ujedno i kritiziraju...ma šta pričat više, pjesme će sve reći....
[YOUTUBE]zF-AC21yQSs[/YOUTUBE]