Štedna žarulja, prvi indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GMO

20.11.2014
11
1
3
Dobar dan, zelio bi se okusati u indoor growingu i znam da je bilo milijun takvih tema, ali imam neka pitanja bez kojih ne mogu poceti :D

Znaci, uzgajao bi u nekom starom ormaricu velicina 40x30x60 (neznam dal ce bit dosta), i koristio bi jednu stednu zarulju od 23w (na kutiji pise 23w = 115w, znaci da ova zarulje proizvede svjetline kao obicna zarulja od 115w?), zarulja ima 2700k (koristio bi ju za veg i cvjetanje). Unutrasnjost bi oblozio normalnom aluminijskom folijom (sve osim poda).

Zanima me dali je moguce uzgojit jednu biljcicu (ne planiram na visoku gramazu) pod takvim uvjetima? stvarno nemam para za bacanje a i ne zelim nista posebno, bitno da imam nesto svoje. Na biljci bi radio lst da ostane sta manja, i nebi je drzao previse u vegetiranju.

Ako imate bilo kakve komentare, kritike, i ako mislite da se ovo moze bolje izvest bez trosenja mnogo novaca, molio bi da mi pomognete :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
bilo bi okej ako ukljucis i ventilaciju, pc-vent. pogledaj dnevnike uzgoja koji su radjeni u pc-boxu, moze ti pomoci
 

GMO

20.11.2014
11
1
3
bilo mi je u planu i ventove ali sam zaboravio napisat, hvala puno, tema moze u graveyard
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.