Što ste danas jeli / slika (mislim na hranu)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
560
113
balkan
Tortilla enchiladas u kombi sa 4 vrste sira... posudio recept odavde - samo prema receptu nigdje sol ne stavlja, pa sam malo soli dodao na piletinu i malo u povrće, malo šećera smeđeg u umak da ubije kiselinu (jer isto ne stavlja u receptu). Za 4 vrste sira sam koristio parmezan, cheddar, gauda i mozarella. Sve je dinstano na jako lagano, tako da zadrži povrće hrskavost i svježinu.
Svaka tortilla je premazana iznutra sa umakom od kiselog vrhnja, paremzana. Ispalo top, pojeo sam 3 i jedva dišem.
Za kraj dok se ispeče malo peršina bacit za final touch.

Whats-App-Slika-2024-01-29-u-21-35-26-69ec7f5b.jpg

Whats-App-Slika-2024-01-29-u-21-35-29-51fbdb5c.jpg
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
Sve je dinstano na jako lagano, tako da zadrži povrće hrskavost i svježinu.
Ovo mi nije jasno. Zar nije bolje na jaku vatru kratko, wok stil, za hrskavost i svezinu?

Inace super izgleda, drago mi je da sam uz porciju spageta ovo video inace bih rovao po kuhinji sad... :D
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
560
113
balkan
Pod lagano sam mislio da kratko, nisam želio istepst sve sokove iz povrća, da Wok style točnije rečeno, dobro si primjetio nepravilnost, da oprostiš malo je od dima mi lagano i kratko zamijenilo značenje. A to što sam mazao iznutra tortille je kiselo vrhnje, parmezan i malo yogurta.
Smazao 3 komada i nije stalo više. Sva sreća pa sam ih napravio 2 tepsije, bit će i za sutra repete. :D