Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
smak420 je napisao(la):
radije se potrudi uzgojit nešto fino...kužim da ti je napeto ovdje, ali iskreno vutra za ku izgleda...

tipična kupovna prešana điba...


al šta ja serem, nemam ni cigare sad za zapalit :spcartman:
Pa sta fali izgledu i kako ti mozes da znas da je to " tipicna kupovna presana djiba" preko kompa?
Potpisujem samo da je bolje da uzgoji za sebe da ne mora se sa dilerima muvati, ali brate hed prelepo izgleda a verujem i da je rad Bozanstven, inace ja i kad sam uzimao od dilera nikad na smece nisam naleteo vec uvek na dobru travu, naravno jer mi je taj diler uvek isti, ne menjam pa verovatno zato.. u svakom slucaju hed lepo izgleda i verujem da nije za k kao sto si rekao. ;)
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
najbolje da je ova ljepota k, mislio sam ga malo otegnuti, ali plano je u jednom danu koliko je dobar, rekao sam da je ukus dobar, rad jos bolji, jedina mana sto drzi mozda 2 do 3 sata, bar mene... ali nema stonda, kako se naduvas tako se i oduvas
nisam ni ja budala da bacam pare na smece, nije ovo iz ulicnog paketa hed....

a poceo sam gajiti, ne iz razloga jer pusim smece, iz prilozenih fotki ovdje se vidi da s esmece ne pusi :p
poceo sam s uzgojem, da jednostavno imam to zivotno iskustvo, da vidim sta sam napravio
a ako se pokaze da mi dobro ide(za sad kao pocetnik sam skeptican jako), zasto ne bih godisnje par automatika indoora radio cisto da ne zafali :D



2M51TdZ.jpg


ja znam sta cu da radim uz kafu :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
finestBLkush je napisao(la):
ja znam sta cu da radim uz kafu :D
koliko je bilo semenki, na fotki se vidi 5~6 i mislim jedna bananica. inace fotka je odlicna, verujem da cemo se nagledati lepih u dnevniku. i mala sugestija, radi crop na fotki, ne moraju bas da ti se vide tako papilarne linije ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.182
5.101
258
somwhere over the rainbow
MonsterSeed je napisao(la):
Pa sta fali izgledu i kako ti mozes da znas da je to " tipicna kupovna presana djiba" preko kompa?
Potpisujem samo da je bolje da uzgoji za sebe da ne mora se sa dilerima muvati, ali brate hed prelepo izgleda a verujem i da je rad Bozanstven, inace ja i kad sam uzimao od dilera nikad na smece nisam naleteo vec uvek na dobru travu, naravno jer mi je taj diler uvek isti, ne menjam pa verovatno zato.. u svakom slucaju hed lepo izgleda i verujem da nije za k kao sto si rekao. ;)

ako klikneš na zoom slike...jako visoka rezolucija

tzv makro slika :) izgleda preljepo...predivno dapače..boje, svjetlo, fingerprints

samo nigdhe trihoma...presušeno, prešano, sjemenke te kupovno

Sa time ne mislim vrijeđati našeg člana...dapače

to mu je podrška da one preljepe biljke u pozadini slike mazi i pazi te da uživa u plodovima svoga rada ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush

Smoky69

Aktivan Član
12.04.2014
65
35
0
Jucer sam pusio nakon dugo vremena. I pusim ja polako i pocne fino djelovati i nakon nekog vremena mi pocnu trnuti noge i ja legnem na kauc i zatvorim oci i pocnem nesto zabrijavayi da sam na nekoj utakmici. Ovo mi se jos nije desilo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: artistic

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
tebi bratko bilo pravo dobro...
a sto se tice heda, nisam se ja uvredio, ali ne mozes reci da je smece, jer nije..
nemoj misliti da preseravam... trihoma ima, gledao kroz povecalo, mlijecni su, hed jeste spresan da ne moze vise 3.4g ima a vidi koliki
a nije ulicno smece, jer znam sta rade i klinci i dileri, ovo je malo mamojebnija sema uvozna, gdje bih bio da ovoliko pusim i dajem cenera cvaju na dan ;).
jbga snalazicu se dok moje ne uspje, a kad uspje...
vec par dana razmisljam, sta mifali da se smaknem sa zenta ne budem ofiran, smaknem se sa ulicnih kontova
imam par automatika godisnje i ja miran...