Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Da,da jack Herer...prija za dimit uvek i svuda..:) a bas pre spavanje nekako i ne ,vise za neko zezanje evo bas dimila jack herer i bas od spavanje trenutno nista..ili samo u mom slucaju,nekako ne praktikujem sativice pre spavanja ,vec za neko zezanje i to..:) ali je vrhunski nema sta..:)
 

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
YM3dKuB.jpg
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
no joke odlično si smotao,ja se uvijek mučim sa onim juicy bluntovima što si spomenuo...nego gdje su kupio te u roli?
Ni ja ih nisam našao u roli, jedino u listićima.....valjda će biti ok.o_O
$_12.JPG


Sinoć je bila degustacija na bong i u rizli....jedino što se sorta ne zna......ali to poslije bonga nitko nije spominjao genetski materijal....izvozilo nas par minuta.....pa na staru dobru rolicu...dok ne dođe brownsugar choccolatemint, a o tome ćemo za koji dan..:p

 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Opet degustacija :D ovaj puta novih rizli i čokoladica....(palačinke obične sa nutelom, da ne bude la,la land :D)
Čokoladice su jestive, iako meni osobno prejak okus maslaca, pa idući puta ide drugačiji omjer maslaca i čokolade.
Nije bilo la,la landa......a rizle su ful dobre. Od sada koristim njih, jer je okus odličan, izuzetno su pušljive, i đoks dugo traje, što isto ide u plus.
Svakako preporuka, i hvala Joki na info.;)

 
06.04.2014
28
8
3
Mnogo lepo ljudi.I ja bi slikao nešto i postavio al mi nekako mrskoooo..Uglavnom,što sam ove godine "podigao",od toga još nisam na bolje naleteo.Kvalitet.A za sledeći outdor,big foot,toxic,la reina de africa i black to black.Jujuju.Nadam se da nikome ovo ne smeta ovde.Ćao ćao.
 

WeedBro

Aktivan Član
23.10.2014
250
410
63
Bio sam vido u par postova iznad, jedan clan sad tacno ne mogu da se setim ko, je napisao lepo iskustvo u ovim interesantnim rizlama Brownsugar, i naso sam da ih narucim pa evo da se pohvalim jer su stvarno lepe i lepog ukusa. Trenutno nije nista napravljeno ali bice veceras :cool:
6bpPjLN.jpg


Ne mogu da updejtujem post iznad :( sorry za duble o_O


 
Poslednja izmena od urednika: