Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
JH ( berba 2014) :razvaljen::

28uo37b.jpg
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
@ bakalula Brate mozes li reci koju rijec o ovom Dzek Hereru,posto ga i sam nisanim za uzgoj.... jeli zaista tolika pozitiva kao sto zbore,ili je pak opasna zakucavacica??? Cuo sam oba misljenja,pa bih volio cuti tvoj opis ;)

@ Jones_Davy Kakva ti je ovo spravica na kojoj se nalazi ovaj jedan dzoks,sjajan uzgred budi receno :)
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
@ bakalula Brate mozes li reci koju rijec o ovom Dzek Hereru,posto ga i sam nisanim za uzgoj.... jeli zaista tolika pozitiva kao sto zbore,ili je pak opasna zakucavacica??? Cuo sam oba misljenja,pa bih volio cuti tvoj opis ;)

Ova moja te prvo digne do neslućenih razmjera pa ako nastaviš srkat pošalje te u neku sasvim drugu dimenziju, ono osvjestiš se nakon nekog vremena i nemaš pojma kaj si radio zadnjih pol sata :D Naravno, ja sam stoka pa pušim dok me ne zabije skroz, kao sad recimo :D
 
18.09.2014
136
96
43
a dobro onda sam ja lud i jos sto ljudi koje ja poznajem nemaju pojma sta pricaju ... ne kuzim koja vam je fora ako slucajno imate nes sitno skuje to ne znaci da ima to znaci da imaju neki male kolicine za sebe ...
haha, u Rijeci da nema ništa za pušiti? najveća laž ikada... :)
ja trenutno primjerice imam neki shatro trim od ko zna cega i jedva sam se toga docepo za preeevise novaca ?!?!?
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ne da nije los, nego je vrhunskiii ;) Interesuje me jeli iko od Vas vutrasa probao da ugura glistu ulja ili hasisa u dzoint sa travom :D i da to sve skupa sprzi????