Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Masterkush+Amnezija ali nisu moje (još :grrr:) ali uskoro će biti :banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::rasta:, a sad bi mogao uslikati, ovu amneziju ima vrh od 5 mića točno (minus 2 pljuge) , ne volim ako več ne growam se šetati sa više od toliko u jednom cugu zbog jer je ispod 5 prekršaj makar 30+jahre duvam i nikad ali baš nikad nisam imao bliske susrete plave vrste sa dečkima u plavom ali sam issto tako uvijek terminal user, zadnji u lancu i ne sječam se da sam ikada što prodao , čaščenja i pokloni su za drugi topic lol... 5:) e sad molim tko mi može dati savjet kako staviti fotke anonimno jer sve fotke na mom laptopu nažalost nose moje prezime u sebi, ne znam da li mogu nešto izmuljat sa smartphoneom?

ako netko može pomoć odgovorom zahvaljujem unaprijed. :)
imati ću kasnije još dosta fotografija pa mi je to bitna stavka...

@Power, imaš li ti kakav savjet, znaš najbolje kako forum funkcionira, thx.

S.

EDIT :

dok mi još daje edit, razmišljao sam par sekundi da li da se registriram na forum a sada to smatram svojim ustavnim pravom i boriti ću se za njega po potrebi, paše doći doma sa posla (gotov godišnji psmtr.) zapalit plugu i vidit šta radi,duva i brije ekipa, nekako sam se navikao a ni radio nije loš makar bih dao dosta savjeta u vezi francuskog i drugog reggaea...ugl, meni je dobro na :vutra:

ae....

S.
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Kume, kad ti morem gemišteka platiti? ;):) ili naravno na pljugu od pol metra pozvat hehe:rasta:

"Fala vam nalepša presvetli" (nisem odolit mogel)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Imbra Presvetli

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
varim ogkush resavam sudoku
dosadu sam ubio al nema ja utoku

dusu bi prodao djavolu za jedan takav hedic :D