Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
jos da je to charas
naravno da jeste, prouci malo ako ne znas kako se dobija, moz ga zvati i finger hash :)
"charas is the indian word for hand rubbed hash"
2yozyf6.jpg
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Pozdrav ekipa, mora da sam bio ćorav kad sam propustio dosada komplet ovaj topic, pa evo puši se Amnesia, za 5 dana suho malo white russian-a ...

peace...:rasta:

koliko god mi spominjemo dobre strainove organizirani kriminal snabdjeva 80% tržišta lošom travom umjesto da država ocarini i uzme svoje skoro cijeli novi zagreb za što ja znam, osim growera, puši smeče od mafije, njima je ovo što mi pušimo skupa egzotika jer moraju kupovati jer ne mogu growati..zaradilo bi se i ljeti otvaranjem kofi šopva na Jadranu odgovorno tvrdim jer sam 5+godia radio u turizmu da bi se broj gostiju povečao za 30%....ako su otvorili hotel za , pazi Swingerezabranjen za maloljetnike može se i kofi šopove zabranjene za malojetnike i bok...a promet bi bio ogroman plus sadašnoj zaradi od turizma i produljivanje sezone!!!!! sa 3 na 6 i više mjeseci, ljudi žele doč na more i pušiti...ne znam tko to ne voli...:sun2:

malo se raspisao stvaljam previše duhana u ganđu:rasta:
 
Poslednja izmena od urednika:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Situacija sljedeća.
Tabakera stara puno godina a u njoj neki ostaci ostataka.Šta je,neznam.Ali znam da mi je u ovom trenutku ...svejedno :banana_rasta: Idemo malo upaliti Vutra radio da čujem najnovije vijesti,hehe.