Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
prosli petak dodjem do frenda i trazim ga za frulu, trea mi za osijek i te finte i da mi ovo :

P8230043-1.jpg


to je nemoguce kolko ova roba sabija.. stona te na 2-3 sata i samo brijes, razmisljas, nemos se pomaknut, nemos pricat, nist, nist , nist..

namjeravam prestat pushit dok ne dodje nes veselije. ne svidja mi se ovaki stone efekt :(
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
nema tu spasa nego ko renton, par dasaka, zakucat se u sobu i križaj dane na kalendaru. :)
moj ti je stav, ako me bubne na neka preispitivanja, analize, ko sam, gdje sam, kamo stremim i te blesavosti, ja stanem. pa kad mi opet uleti film, ja opet glavni glumac. ali pauza je super zbog onog povratka...
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Bezze_Sa je napisao(la):
Što je najgore ovi "smradovi" da tako kažem.... sami su govorili, te nudili kao kad završi se sve ovo-ono kao zapalićemo, daću ti ja pola (kao prvo ne bih uzeo pola nečijeg grow-a nema tih para) ali paket dva ok.... i to bih platio, al' jok' jednostavno se ušutili niti traga ni glasa od njih.....
E bilo bi dobro da je tako bilo.Nego drug,ja sam ti opalio 20 dana u kp domu.Jebaju ga,startovali me i nasli 6 grama toga kod mene...kazna ovo ono,ja bez kinte,sta da radim nego da lezim..Tako da mi i nije bilo bas veselo...pozz
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
GizmoBlaze je napisao(la):
E bilo bi dobro da je tako bilo.Nego drug,ja sam ti opalio 20 dana u kp domu.Jebaju ga,startovali me i nasli 6 grama toga kod mene...kazna ovo ono,ja bez kinte,sta da radim nego da lezim..Tako da mi i nije bilo bas veselo...pozz

Au frend. :drink:Jebiga, žao mi je kad ljudi tak bezveze najebu zbog nečeg kaj moš ubrat u vrtu...:vomitwar:
Bolje 20 dana nego 20 godina! :crash:
Keep your spirit up!! Up! :thumb:
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
bozga je napisao(la):
Bolje 20 dana nego 20 godina! :crash:
Keep your spirit up!! Up! :thumb:

Tacnije bilo je 18 :)...A ono sto nas je nazvao "smradovima"...Ja mislim da je to zbog Mitala,heheheh,truju nas to je nenormalno...Ujutro otvorim prozor da udahnem svjezeg zraka i osjetim sumpor,ono,k'o pokvarena jaja u zraku...opet ce u Zenici padat sivi snijeg :D
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
uuu svi neke pauzice sada furaju...ja stalno imam pauze zbog nedostatka vutre XD... pametno gloss i sretno u naumu ;)
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
4herbs je napisao(la):
Evo ovo se kod mene puši!!!Sativa domaća...nije ništa posebno potentna ali je high dosta jak i udara u glavu do jaja i daje abnormalan osječaj trnjenja!Trebala je bit još bolja ali zbog vremenskih nepogoda je malo ranije ubrana pa eto ja zadovoljan!!!sveukupno 280 grama vrhova sa jedne biljke...Ko bog
http://img139.imageshack.us/my.php?image=pictures201oe2.jpg
evo upravo pusim to... dosta dobra vutra :cow_yellow:
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
evo, dobili smo jucer skanka za 400 kn, oko 5 grama. jucer se s ekipom spusilo 5 pljuga i svi smo se bas posteno ubili. jako je ljepljivo i bas je dim fini. ugl, super stvar...

slika: